Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса ЦПМСД 6 (Флеболог Одеса ЦПМСД 6)
Флеболог Одеса ЦПМСД 6
Anisya Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса ЦПМСД 6


Доброго дня всім відвідувачам! Будь ласка, порадьте, куди краще звернутися для діагностики та лікування варикозу. Може, хтось знає хорошого, перевіреного лікаря. Заздалегідь спасибі
 
Camilla2020 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порекомендувати флеболога Чайку Михайла Олександровича. Він прооперував мене і зробив операцію ЕВЛК, лазером прибрав вени на обох ногах. Після операції я не помітив жодних проблем, набряки поступово почали минати, зараз ноги не болять навіть після повноцінного робочого дня на ногах, ходжу поки що в еластичних панчохах і виконую рекомендації лікаря.
 
Anfim Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила склеротерапію вен на руках у флеболога Залевського Дмитра Михайловича. Процедуру він виконував під веновізором (такий апарат, який просвічує всі вени під шкірою), тому жодної вени він не проґавив. Ефект від процедури просто чудовий. Задоволена і рекомендую лікаря.
 
Zhiger Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович - дуже відповідальний і добродушний хірург, уважний до пацієнтів своїх. Мені він виконував лазерне видалення вен на одній нозі. Другу ногу оперувала раніше в іншому місці. Є з чим порівняти. Цього разу все зажило набагато швидше, жодних больових відчуттів у нозі не відзначала. Лікар дійсно контролював кожен нюанс і давав потрібні рекомендації. Можете сміливо довіритися цьому лікарю.
 
Bishop Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважний. Досвідчений фахівець. Приходив до Залевського Д.М. на консультацію. Усім задоволений. Рекомендації допомагають, діагноз встановлений правильний, підтверджений результатами УЗД вен.
 
Наїма Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла через лазерну операцію з приводу варикозної хвороби на ногах. Можу відзначити високий професіоналізм лікаря Чайки М.А., його уважне ставлення до своїх пацієнтів як до, так і після операції. Він все дуже докладно розповідає і пояснює.
 
Aza Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро Михайлович - прекрасний фахівець, на прийомі приділяє достатньо часу для вислуховування скарг, огляду, а головне, призначає відмінне лікування.
 
Дубровін Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний флеболог, допоміг мені позбутися судинних зірочок. Виконав мені склеротерапію, венки зникли. Не відзначив ні проблем, ні ускладнень після процедури. Дуже рекомендую Чайку Михайла - чудовий фахівець.
 
Dana1990 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рада, що звернулася саме до Залевського Д.М. і саме він мене оперував. Усім рекомендую лікаря як дуже досвідченого і професійного лікаря-флеболога. Він дійсно лікар від Бога.
 
Анікін Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, розкажіть як можна потрапити до Дмитра Залевського і якщо є дайте контактний телефон.
 
Aza Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Надсилаю вам контактну інформацію - Дмитро Михайлович Залевський працює у 2-му відділенні Медінституту на Пастера 9, особистий телефон 0971039911.
 
Дарій Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! Мене зацікавив флеболог Чайка, як я можу до нього потрапити.
 
Zhiger Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам інформацію - Чайка Михайло приймає в лікарні №10, телефони для запису 0976447223.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса ЦПМСД 6 (Флеболог Одеса ЦПМСД 6)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: