Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Досвідчений масажист в Одесі (Досвідчений масажист в Одесі)
Досвідчений масажист в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвідчений масажист в Одесі


Добрий день! Ми хочемо знайти грамотного масажиста. Хто проходив терапію і вам надали допомогу, підкажіть до кого в Одесі краще звернутися.
 
Dora21 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж цікаво розвідати про такого фахівця, бо проходила курс у багатьох, але результат дорівнював нулю.
 
Ава Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Заманливо почути про досвідченого фахівця, який нарешті з'явився у нас у місті. У тому разі, якщо направите, обов'язково проконсультуюсь.
 
Листик Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
А я відшукала такого фахівця, але він приймає тільки дорослих пацієнтів - це Владислав Володимирович Забранський. Відмінний професіонал своєї справи, раджу в нього лікуватися, він точно допомагає у вирішенні ускладнень зі здоров'ям.
 
Ждана Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Так правильно, Владислав Володимирович гідний лікар, допоміг з лордозом. Дуже йому вдячна і також його рекомендую!
 
Розочка Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський - професіонал своєї справи, рекомендую звертатися саме до нього!
 
криска Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Користуючись індивідуальним досвідом, можу висловити, що Владислав Володимирович найкращий класний фахівець у цій сфері.
 
Вичка Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, ви точно описали Влад Забранський - єдиний фахівець, який нам допоміг із вивихом стегна.
 
Дама Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Часто через роботу й тренування щось починає боліти, то шия, то спина стріляє, то якісь травми спортивні й неспортивні дають про себе знати. Владислав усе це швидко мені поправляє.
 
Люся45 Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - уважна, коректна людина, професіонал своєї справи! За допомогою сеансів мені вдалося поліпшити якість життя, прибрати страх руху і знайти здоров'я.
 
Павла Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Громадяни Одеси! Хочу записатися до Владислава Забранського, можете повідомити його контактну інформацію.
 
Огнеса Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Беріть дані - Владислав Забранський приймає за адресою Б. Хмельницького 49, особисті телефони 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Регіна Повідомлення # 13
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу довести, що Забранський Владислав Володимирович найграмотніший фахівець в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Досвідчений масажист в Одесі (Досвідчений масажист в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: