Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
жіноча консультація №3 в Одесі відгуки
Ізмайлова Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
жіноча консультація №3 в Одесі відгуки
 


Доброго дня, дівчата! Постала необхідність вибрати гінеколога для спостереження за вагітністю в жіночій консультації №3 в Одесі. Підкажіть, будь ласка, до кого краще стати на облік? Потрібен грамотний лікар.
 
Липка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рекомендую Наталію Дмитрівну. Я спостерігалася у неї всю вагітність і залишилася в повному захваті. Вона кандидат медичних наук, займається діагностикою, лікуванням і профілактикою різних жіночих захворювань. Вела мою вагітність від 4 тижнів до пологів - усе пройшло чудово!
 
Сангрія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримаю Наталія Дмитрівна - найкращий гінеколог, з яким я зустрічалася. У неї все чітко, грамотно і по справі. Дуже уважна і чуйна, завжди відповідає на всі запитання. Професіонал своєї справи!
 
Тутта Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя вагітність теж пройшла під чуйним наглядом Наталії Дмитрівни. Вона чудовий фахівець, справжній професіонал. Завдяки їй моя вагітність пройшла без ускладнень. Рекомендую!
 
Юліана Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую! Наталія Дмитрівна - чудовий лікар. Вона допомогла мені з діагностикою та лікуванням, а потім і з веденням вагітності. Дуже вдячна їй за все. До речі, вона кандидат медичних наук, що вселяє додаткову довіру.
 
Polinkaа Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до попередніх відгуків. Спостерігалася у Наталії Дмитрівни всю вагітність і залишилася дуже задоволена. Вона дійсно грамотний фахівець, турботлива й уважна. Завжди на зв'язку, що дуже важливо.
 
Kovaleva Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій відгук теж на користь Наталії Дмитрівни. Дуже задоволена, що вибрала саме її. Вона веде вагітність від початку до кінця, стежить за всіма показниками, дає слушні поради. Лікар з великої літери!
 
Yoga Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу також порекомендувати Наталію Дмитрівну. У неї високий рівень професіоналізму, завжди уважна до пацієнток. Спостерігалася у неї, і все пройшло чудово. Дуже вдячна за її допомогу!
 
Elisa Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, а підкажіть, як можна записатися на консультацію до Наталії Дмитрівни?
 
Polinkaа Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Elisa, Наталія Дмитрівна Гарбузенко приймає в жіночій консультації № 3 на Старопортофранківській, 67. Телефонуйте і записуйтеся на консультацію за номером +380660081932.
 
Ланьєна Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігалася у неї, і все пройшло чудово. Вона дійсно кандидат медичних наук, грамотна, уважна і чуйна. Дуже вдячна за її турботу.
 
funnyу Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Із задоволенням приєднуюся до рекомендацій. Звернулася до Наталії Дмитрівни, і справді, вона заслуговує на довіру. Дуже вдячна за її допомогу та підтримку. Вагітність пройшла добре завдяки їй.
 
ViKaа Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, спасибі за рекомендації! Теж звернулася до Наталії Дмитрівни, і не пошкодувала. Вона дійсно професіонал, і я дуже вдячна за її допомогу. Усім рекомендую!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: