Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Вартість видалення кісти яєчника Одеса
Wisteria Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість видалення кісти яєчника Одеса
 


Доброго дня, форумчани! Підкажіть, будь ласка, хорошого лікаря для операції з видалення кісти яєчника в Одесі. Дуже хвилююся з цього приводу і хочу знайти надійного фахівця.
 
OpalOasis Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рекомендую Колосову Олесю Василівну. З перших консультацій я відчула її професіоналізм і впевненість. Вона детально пояснила мені весь процес, відповіла на всі мої запитання і заспокоїла. Операція пройшла успішно, і відновлення було швидким.
 
AvaGrace Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! Колосова Олеся Василівна - чудова лікарка. У мене була аналогічна ситуація, і вона допомогла мені впоратися з усіма страхами. Операція пройшла гладко, і я швидко відновилася.
 
MiaАлиса Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу теж порекомендувати Олесю Василівну. Вона дуже уважна і компетентна. Весь процес від консультації до відновлення був на найвищому рівні. Дуже вдячна їй за професіоналізм.
 
AvaКрістіна Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж оперувалася у Колосової Олесі Василівни. Згодна з попередніми відгуками, вона дійсно чудовий лікар. Все пройшло успішно, і я швидко повернулася до нормального життя.
 
LilyНадія Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж був досвід операції в Олесі Василівни, і він був позитивним. Дуже уважна і турботлива, відчувається, що вона професіонал своєї справи.
 
LilyМарія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна - найкращий лікар, до якого я могла б звернутися. Коли у мене виявили кісту, я була в жаху, але вона все пояснила і заспокоїла. Операція пройшла без ускладнень, і я дуже швидко відновилася.
 
GraceЕва Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до рекомендацій щодо Колосової Олесі Василівни. Вона дуже кваліфікований фахівець, і я вдячна їй за професіоналізм і турботу. Уся команда лікарів, з якою вона працює, теж на висоті.
 
OliviaКарина Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити подяку Олесі Василівні за її роботу. Операція пройшла успішно, і я була під її уважним наглядом. Рекомендую всім, хто зіткнувся з такою проблемою.
 
Raduga Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за рекомендації! Підкажіть, будь ласка, як можна записатися до Колосової Олесі Василівни і де вона приймає?
 
AvaGrace Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Raduga, Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10. Для запису можна зателефонувати за номером 096-671-75-63. Бажаю удачі!
 
Фурія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя операція пройшла під наглядом Олесі Василівни, і я дуже задоволена результатом. Вона завжди була на зв'язку і відповідала на всі мої запитання. Відновлення пройшло швидко і без проблем.
 
Chikкa Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна Колосовій Олесі Василівні за її професіоналізм. Операція і відновлення пройшли чудово. Усім раджу цю лікарку, вона справді найкращий фахівець в Одесі.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: