Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітація для алкоголіків Одеса ціна (Реабілітація для алкоголіків Одеса ціна)
Реабілітація для алкоголіків Одеса ціна
ЕленаФ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітація для алкоголіків Одеса ціна


Мені потрібно пройти реабілітацію від алкоголізму. Треба хороший і не дуже дорогий реабілітаційний центр. Якщо ви знаєте такий центр, напишіть.
 
ЕдікЛ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходив реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва. Я назавжди забув про алкоголізм. Це найкращий реабілітаційний центр. Центр працює на благодійній основі. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
ЛенаР Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік пройшов реабілітацію від алкоголізму в реабілітаційному центрі Діва. Результат просто приголомшливий. Тепер він почав займатися спортом і веде здоровий спосіб життя. Про алкоголь він взагалі забув. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва за нове життя.
 
ГлебА Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Я там проходив повний курс реабілітації від алкоголізму. Мені допомогли позбутися цієї проблеми. Тепер у мене почалося нове і дуже хороше життя без залежності. Спасибі велике за допомогу.
 
МаринаЗ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
У реабілітаційному центрі Діва я проходила реабілітацію. Мені допомогли забути про алкоголізм. Відмінний центр. У центрі працюють дуже хороші фахівці. У мене почалося інше життя. Величезна подяка всьому колективу реабілітаційного центру Діва.
 
ГлашаК Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Якщо у вас є можливість, то ви можете дати благодійну пожертву. Центр взагалі супер. Я там пройшла повний курс реабілітації від алкоголізму. Мені допомогли забути про цю проблему. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
МоняГ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина проходила реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва. Їй допомогли позбутися алкоголізму. Я залишився дуже задоволений результатом роботи фахівців центру. У нас із дружиною тепер почалося нове, дуже хороше життя. Спасибі велике всьому колективу реабілітаційного центру Діва за допомогу.
 
НораЛ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Я колишній алкоголік. Мені допомогли забути про цю жахливу проблему в реабілітаційному центрі Діва. Це найкращий реабілітаційний центр. Там мене навчили жити без залежності. Тепер я сильна і цілеспрямована людина. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
БогданЯ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам точно скажу, що реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Я там проходив реабілітацію від алкоголізму. Мені там допомогли забути про цю проблему. Я почав нове життя. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва за те, що ви є. Ви молодці.
 
ЮляЖ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам потрібно звернутися до реабілітаційного центру Діва. Там пройшов реабілітацію від алкоголізму мій брат. Він повністю змінився, при чому в кращий бік. Став займатися спортом і веде здоровий спосіб життя. Величезна подяка і повага всьому колективу реабілітаційного центру Діва.
 
НікаЗ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Напишіть, будь ласка, де знаходиться реабілітаційний центр Діва. Хочу відправити туди мого чоловіка. Йому там точно допоможуть позбутися алкоголізму. Напишіть. Дякую.
 
ОленаФ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім величезна подяка. Звісно вирушу на реабілітацію до реабілітаційного центру Діва. Дуже прошу вас написати мені номер телефону центру та адресу. Дякую чекаю.
 
БогданЯ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Центр розташований у місті Одесі на вулиці Відважних 1\6. Директор центру - Коваленко Ігор. Телефон 0976800008. Будь ласка.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітація для алкоголіків Одеса ціна (Реабілітація для алкоголіків Одеса ціна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: