Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса Таїрове (Невропатолог Одеса Таїрове)
Невропатолог Одеса Таїрове
Rimonina Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Одеса Таїрове


Потрібен терміново дорослий невропатолог, для дідуся у віці на Таїровому, щоб далеко не везти. У нього і ноги ломить і тиск скаче і нервовий дуже. Районний сімейний лікар сказав іти до невропатолога, ось шукаю когось поблизу.
 
Adda Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
На Таїрова можете не шукати, невропатологів гідних немає, навіть у філіях Ордекса та Інто-сани, а тим більше в "улюбленій" 20-й поліклініці.
 
Леся Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж шукаю грамотного невропатолога, щоб був ближче до Таїрова. У 20 поліклініці, згодна, немає нормальних фахівців, за їхню зарплату там ніхто адекватний сидіти не буде.
 
olga Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала невропатолога, не тільки на Таїровому, а й у місті, порадили звернутися до 1-ї міської поліклініки на Болгарській, там сильне неврологічне відділення. У неврологічному відділенні у них найкращі фахівці Одеси. Нам рекомендували Патрашку Катерину Вікторівну, тямущий невропатолог. Потрапила до неї з сильним болем у спині та шиї, тиском, шумом у вухах, пройшла курс лікування 3 тижні і почуваюся чудово. З мінусів тільки кабінет у неї на 5-му поверсі в клініці, тому піднімайтеся на ліфті, хоча на третій прийом я до неї без ліфта прямо не піднялася, а злетіла.
 
Knopka Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Були ми з місяць тому в Катерини Вікторівни, витягла чоловіка з жаху, тиск і нервозність минули, добре почувається і спокійно дає жити родині. А до лікування жахливо було, раз на три-чотири дні швидка і весь жах.
Нам в одеському медичному університеті порекомендували Патрашку. Сказали, що кращого невролога, з великою практикою, не знайдемо. Дуже, звичайно, нам допомогла.
 
Rimonina Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, контактний телефон Вашого невропатолога. І скільки коштує прийом, на що розраховувати?
 
olga Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
0934815955 - Патрашку Катерина Вікторівна. Прийом безкоштовний, такси немає. Ми 300 гривень залишали чисто від себе.
 
Rimonina Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі за допомогу, вже пройшли лікування у Патрашку, дуже компетентний невропатолог. Одразу як побачила дослідження, поставила діагноз, призначила лікування, нічим не вантажила. Був "контроль у динаміці", раз на тиждень прийом і призначала препарати. З другого тижня дідусь прям ожив, зараз ходить нормально, на здоров'я не скаржиться. Я рада, що потрапили до неї. Ще раз дякую за рекомендації.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Невропатолог Одеса Таїрове (Невропатолог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: