Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Хороші ендокринологи Одеса (Хороші ендокринологи Одеса)
Хороші ендокринологи Одеса
Dora21 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші ендокринологи Одеса


Почали сильно випадати волосся, знайома каже потрібно проконсультуватися з ендокринологом. Можете підказати хорошого фахівця з цього профілю.
 
Агнія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю, вам потрібно проконсультуватися з Догоновою Марією Володимирівною, дуже тямущий фахівець.
 
Marchh Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
При відвідуванні інших ендокринологів довго не могли встановити правильний діагноз і призначити правильне лікування. Після візиту до Марії Володимирівни я зрозуміла свій стан, мені були роз'яснені мої симптоми, аналізи. Лікарю не склало труднощів встановити правильний діагноз, призначити адекватне лікування. На сьогоднішній день мені стало значно краще. Рекомендую звертатися тільки до професіоналів, таких як Марія Догонова.
 
Kiskis Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Найчудовіший ендокринолог міста! Дуже уважна, коректна, доброзичлива, сумлінно збирає відомості про захворювання, ретельно роз'яснює всі вимоги до дієти, режиму та лікування.
 
Znat25 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендокринолог Догонова єдина, хто зміг адекватно розібратися в моєму діагнозі і підібрати хороше лікування, яке працює мені на благо. Я глибоко вдячна Марії Володимирівні за діагностику, лікування.
 
Zinulya Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна найкращий ендокринолог. Мені є з чим порівняти, тому впевнено про це й заявляю. Річ у тім, що після народження дитини сильно набрала у вазі. Пробувала дієти, намагалася харчуватися правильно, але вага не зникала, а тут ще мені препарати неправильно призначили, на додачу до зайвої ваги з'явилися побічні ефекти у вигляді тиску і задишки. Я звернулася до Догонової і вона мені допомогла. Скасувала препарати, які приймала раніше, прописала зовсім інші і в харчуванні поставила суворі рамки. Справа йде потихеньку, повільно, але вірно втрачаю кілограми. І самопочуття прийшло в норму. Ось це результат.
 
Моніка Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у Марії Володимирівни з проблемою щитоподібної залози. Призначене лікарем обстеження і лікування виявилося своєчасним і ефективним. Увага, доброта, володіння сучасною методикою лікування, компетентність - все це притаманне цьому лікарю.
 
Gloria09 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавлять контакти Марії Догонової, може хтось поділитися.
 
Znat25 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Особистого номера у мене немає, Марія Володимирівна приймає в клініці "Лікаріум" - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Лукілліан Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар. Професіонал своєї справи, це дуже важливо. Все розкладає по поличках, але і не сюсюкається.
 
Джозеф Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати вартість прийому?
 
Zinulya Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийом коштує 600 грн, але лікарка просто чудова!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Хороші ендокринологи Одеса (Хороші ендокринологи Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: