Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Левіна Людмила Одеса відгуки (Левіна Людмила Одеса відгуки)
Левіна Людмила Одеса відгуки
Маріанна Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Левіна Людмила Одеса відгуки


Добрий вечір! Цікавить Ваша думка про сімейного лікаря Левіну Людмилу. Чи варто з нею укладати декларацію, підкажіть будь ласка.
 
Ніла Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, укладайте. Уважний до проблем лікар. Знає свою справу, не працює абияк. Поради дає адресні, допомагають.
 
Фіма Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
З перших хвилин прийому була оточена увагою і доброзичливістю. Людмила Миколаївна була зацікавлена в тому, щоб допомогти мені. Моментально було призначено необхідне обстеження. Вдячний їй за професійний підхід і чуйність і Вам її рекомендую!
 
Ава Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний і чуйний лікар. Завжди пам'ятає про кожного пацієнта, його проблеми зі здоров'ям. Рекомендую.
 
Ждана Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
До Людмили Миколаївни звернулася з купою проблем. Вона все докладно описала в карті, подивилася попередні аналізи та висновки, призначила інші для уточнення діагнозів і направила до вузьких спеціалістів з кожного питання. Лікарку раджу, як людина і фахівець вона найкраща.
 
Нісса Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Левіна допомагає, навіть коли інші розводять руками, велике їй, людське спасибі за це! Дуже грамотна, рекомендую!
 
Анюта Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Я радий, що в особі Людмили Миколаївни я зустріла грамотного, досвідченого лікаря, який любить свою справу, а також ввічливу і симпатичну людину.
 
Василина Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна - дуже чуйний лікар, який дуже відповідально підходить до справи, працює професійно і знає все, що необхідно.
 
Яка Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна - прекрасний лікар, працює за принципами доказової медицини. Я зверталася до неї з бронхітом. Перш ніж поставити діагноз і призначити лікування, вона провела детальну діагностику. Оперативно відстежувала результати аналізів і коригувала призначення. Тому лікування було ефективним і швидким. Дуже рекомендую!
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже зацікавив цей сімейний лікар, можете дати її дані.
 
Анюта Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю - Людмила Миколаївна приймає в клініці Лікаріум, контактний телефон клініки - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
ДіанаК Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
У наш час важко знайти лікаря, якому можна було б довіритися на всі сто відсотків. Людмила Левіна, саме лікар, якому можна довіряти.
 
Маріанна Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації, дуже задоволена цим лікарем!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Левіна Людмила Одеса відгуки (Левіна Людмила Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: