Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи на Маршала Говорова Одеса (Флебологи на Маршала Говорова Одеса)
Флебологи на Маршала Говорова Одеса
Шарлотта Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Флебологи на Маршала Говорова Одеса


Усім привіт! Мені 33 роки, помітила, що над колінами зверху вискочили зірочки венозні й вени здулися трохи. Чи вдавалося комусь вилікувати на початковій стадії варикоз? Якщо так, то порадьте, будь ласка, лікаря в Одесі.
 
Грейс Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя проблема - це капіляри, судинна сіточка, борюся з цією проблемою 10 років. Мене вона дуже турбує. Я змінила багатьох флебологів, багато хто мені тільки погіршив стан вен. Звернувшись до Чайки Михайла Олександровича, я не пошкодувала, він провів ювелірну роботу з моїми ногами. Так що рекомендую!
 
Добрава Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна лікарю Залевському Д.М., що повернув моїм ногам красу і здоров'я. На консультації він уважно оглянув мої ноги, просто і доступно пояснив, що відбувається зараз із моїм кровообігом. Розповів про способи лікування. Після консультації сумнівів не залишилося. Операція була в листопаді 2021 року. Усе було чудово. Усі маніпуляції проходили безболісно, швидко, впевнено. Рекомендую, виходячи з особистого досвіду.
 
Angelica Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
Майстер своєї справи, сам по собі дуже уважний і акуратний! Усім раджу звернутися до флеболога Чайки, все розповість, пояснить, як і що робити в плані реабілітації.
 
Даміра Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Д.М. - висококласний, уважний фахівець. Майстерно провів операцію. Результат лікування - чудовий. Дуже задоволена.
 
Арсенія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція пройшла на ура, швидко, легко, безболісно і без розрізів. І сліду не залишилося від того жаху, через який я соромилася носити спідницю, не кажу вже про купальник. Чудова операція, чудовий лікар Чайка.
 
tartanya Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася у Дмитра Михайловича з приводу варикозу лівої ноги. Результатом залишилася задоволена, шрамів дійсно немає, синці за тиждень розсмокталися. Приємний у спілкуванні та чуйний лікар, дає слушні поради щодо лікування. Минуло 2 місяці, все має чудовий вигляд. Збираюся оперувати другу ногу, тепер тільки до нього і тільки на лазер.
 
Раміна Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний, чуйний, добрий лікар. Чайка М.А. Відчувається професіоналізм, завжди точні діагнози, допомога, відповіді на запитання з приводу хвороби.
 
Алісія25 Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Д.М. Залевський - чудовий лікар. Вник у проблему. Уважно оглянув. Дохідливо все пояснив і роз'яснив. Розписав лікування. Інші лікарі в інших місцях і чверті не зробили з того, що зробив він.
 
Вікторіан Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, прочитавши ваші відгуки я зрозумів мені потрібна консультація флеболога, дайте контакти цих лікарів.
 
tartanya Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Надаю вам інформацію - флеболог Залевський веде прийом у Медині на Пастера 9, особистий телефон 0971039911.
 
Раміна Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами відомостями - Михайло Олександрович Чайка лікує в лікарні №10, особистий телефон 0976447223.
 
Шарлотта Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи на Маршала Говорова Одеса (Флебологи на Маршала Говорова Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: