Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Хороші ендокринологи Одеси (Хороші ендокринологи Одеси)
Хороші ендокринологи Одеси
Капека Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші ендокринологи Одеси


Добрий день! Може, хто знає, як потрапити до досвідченого ендокринолога, дуже потрібно підібрати правильне лікування при цукровому діабеті.
 
Оліса Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Догонову Марію Володимирівну - грамотний, уважний лікар! Відповідально ставиться до ведення пацієнтів із цукровим діабетом! Лікар від Бога!
 
Lyona56 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій лікуючий лікар! Марія Володимирівна найкраща з усіх, діабет у мене 6 років. Дуже влаштовує серйозне ставлення до лікування. Переживає завжди за мій стан і цікавиться перебігом хвороби!
 
Груша Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар! Професіонал своєї справи, добра, чуйна людина. Все докладно пояснить простою мовою, так, що пацієнтові буде зрозуміло, і підбере лікування, яке йому допомагає.
 
Любомира Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Догонова - фахівець у своїй справі! Професійно підібрала лікування! Результат уже очевидний, побільше б таких фахівців!
 
Флора Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже проходила обстеження в іншій клініці, результатів не було. Звернулася до цього прекрасного лікаря! Після необхідних обстежень, Марія Володимирівна призначила лікування, за місяць уже спостерігала хороший результат.
 
Ада Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Догонової М.В. Залишилася задоволена, все чітко і по справі. Усе-таки не вперше переконуюся, що молоде покоління лікарів уважніше ставиться до питань лікування, ніж деякі лікарі у віці, які за своїми регаліями не чують пацієнта і коротають час на пенсії.
 
Селена Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотна лікарка, найкраща з-поміж усіх, призначає тільки необхідні аналізи без зайвих розтрат, до цього відвідувала близько 5 лікарів, але реальна й ефективна допомога була тільки від Марії Володимирівни!
 
Нонна Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертаюся не вперше, грамотний лікар. Дуже гарне ставлення. Пояснює все доступно і зрозуміло.
 
Гликерія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Я багато повідала лікарів, але Марія Володимирівна одна з унікальних фахівців, яка підійшла до мого питання вкрай ретельно. Провела обстеження, призначила аналізи. Рекомендую.
 
Мстислава Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, хочу потрапити до Марії Догонової, підкажіть як записатися?
 
Ада Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88, адміністратор вас запише.
 
Голді Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний грамотний лікар! Все ідеально, від ставлення до пацієнта до призначення лікування. Раджу!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Хороші ендокринологи Одеси (Хороші ендокринологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: