Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дерматолог Одеса відгуки (Дерматолог Одеса відгуки)
Дерматолог Одеса відгуки
Sunflower7 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерматолог Одеса відгуки


Дівчата, замучилася вже боротися з прищами, шукаю дерматолога в Одесі, лікаря, а не косметолога з медичною освітою, бажано в клініці. Хочу взятися за розв'язання проблеми капітально, щоб лікар зміг мені сказати, які аналізи треба здати, на що звернути увагу тощо, буду дуже вдячна за поради.
 
Irada Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати Дмитренко Аллу Михайлівну. Була у неї з двома дітьми на прийомі, 4-річною донькою і 14-річним хлопчиком із бородавками запущеними, багато чого перепробували до цього, але безрезультатно. За 2 прийоми лікарка Дмитренко нас позбавила цих мук. Все пройшло комфортно і без стресу для дітей. Відмінний фахівець, справжній майстер своєї справи і до того ж дуже добра, ввічлива, чуйна людина, яка вміє знаходити спільну мову з дітьми! Рекомендую всім, у чиїх діток є такі проблеми!
 
Кая Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з приводу грибка нігтів у доньки підлітка, до цього втрачали час на інших лікарів, і тільки Алла Михайлівна розв'язала нашу проблему, яку не могли розв'язати 5 років, рекомендую вона професіонал!
 
Агнеса Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Наймиліший лікар, якого я зустрічала. Алла Михайлівна мені так допомогла, все по ділу і нічого зайвого, недорогі препарати, аналізи, все з 1 разу. Лазерне лікування, вітамінки і ліки. І адже зцілила, а болячка була така погана, понад 10 років мучила.
 
Alinka44 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Професійно проведена діагностика, призначення препаратів, проведене лікування допомогли усунути мою проблему. Вважаю Аллу Михайлівну великим фахівцем у дерматології.
 
Броніслава Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапила я до дерматолога Дмитренко за рекомендацією знайомої і не пошкодувала про це. Алла Михайлівна виявилася справжнім професіоналом. Вона мені призначила лікування, все докладно розповіла. Результат від лікування не змусив себе довго чекати. Усім рекомендую цього фахівця.
 
romanovich Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Алли Михайлівни з приводу видалення невуса і залишилася задоволеною. Вона дуже уважно підійшла до проблеми, пояснила всі нюанси, була дуже ввічлива і компетентна. Видалення пройшло на "Ура", все добре зажило.
 
Наталія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть у якій клініці приймає Алла Михайлівна?
 
Alinka44 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6, але тільки за попереднім записом.
 
Anisya Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Як ви записувалися на прийом?
 
Броніслава Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон - 0679049003.
 
Тонька Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам необхідна консультація і допомога лікаря-дерматолога, то сміливо вирушайте до Алли Михайлівни, вона точно вам допоможе!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дерматолог Одеса відгуки (Дерматолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: