Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Хороший дитячий дерматолог Одеса (Хороший дитячий дерматолог Одеса)
Хороший дитячий дерматолог Одеса
ОляД Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший дитячий дерматолог Одеса


Хочу піти на консультацію до хорошого дерматолога. У доньки почалися сильні висипання на обличчі. Підкажіть, будь ласка, до кого можна звернутися? Напишіть.
 
ІраФ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася з сином, з такою ж проблемою до Дмитренко Алли Михайлівни. Дуже хороший дитячий дерматолог, прекрасний фахівець. Підібрала відмінне медикаментозне лікування. Взагалі не дороге, але дуже ефективне. Дитина моя швидко позбулася вугрового висипу. Величезна подяка Дмитренко Аллі Михайлівні за компетентну допомогу.
 
ДаринаЛ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни. Відмінний дитячий дерматолог. Найкращий фахівець. Допомогла позбавити мого сина від алергічного дерматиту. З'ясувала причину алергії, змогла підібрати хороше і дуже результативне лікування. Велике спасибі Аллі Михайлівні за надану кваліфіковану допомогу.
 
ЛізаЖ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що ви маєте звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни. Це справді чудовий і обізнаний фахівець. Дуже симпатична і позитивна жінка. Підказала мені, як швидко позбутися діатезу. Підібрала хороше лікування і написала якої дієти треба дотримуватися. Я дуже задоволена знайомством з такою хорошою людиною і грамотним фахівцем, як Дмитренко Алла Михайлівна.
 
ЗінаЛ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую вам звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни, дуже хороший дитячий дерматолог. Змогла швидко вилікувати мого маленького сина від кропив'янки. Дуже приємна жінка одразу видно, що лікар любить дітей. Дуже уважне і гарне ставлення.
 
Ірка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
У мого сина з'явилися на шкірі плями різного розміру і кольору. Я звернулася по допомогу до Дмитренко Алли Михайлівни. Дуже обізнаний і хороший дитячий дерматолог. Досить швидко лікарка позбавила мою дитину від лишаю. Залишилася дуже задоволена результатом роботи Дмитренко Алли Михайлівни.
 
Інка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
У мого сина в підлітковому віці почався сильний вугровий висип на обличчі. З цією проблемою я звернулася по допомогу до Дмитренко Алли Михайлівни. Прекрасний фахівець. Найкращий дитячий дерматолог. Лікар підібрала синові відмінне медикаментозне лікування. Протягом дуже короткого часу, у мого сина повністю очистилося обличчя. Дякую Аллі Михайлівні.
 
Федька Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
У моєї дитини після моря почалися прищі по всьому тілу. За порадою знайомих, я звернувся до Дмитренко Алли Михайлівни. Дійсно, дуже хороший дитячий дерматолог, як мені і говорили. Досить швидко лікарка вилікувала мого сина від дерматиту. Можете сміливо, звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни.
 
ГалинаД Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни. Дуже досвідчений і хороший дитячий дерматолог. Швидко визначила, що в доньки моєї алергічний дерматит. Лікар призначила не дорогі, але дуже хороші ліки. Позитивний ефект був з першого дня прийому. Дякую Аллі Михайлівні.
 
СтепанЕ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
У моєї дитини то з'являються прищі, то минають. Хочу повести сина на консультацію до Дмитренко Алли Михайлівни. Будь ласка, якщо у вас є телефон лікаря, напишіть. Дякую.
 
ОляД Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім велике спасибі. Звісно звернемося по допомогу до Дмитренко Алли Михайлівни. Я вас попрошу, написати де працює Алла Михайлівна і якщо є, то номер телефону лікаря.
 
ІраФ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь ласка. Дмитренко Алла Михайлівна, працює за попереднім записом. Номер телефону лікаря 0679049003. Прийом веде в клініці "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Хороший дитячий дерматолог Одеса (Хороший дитячий дерматолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: