Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дерматолог Одеса Таїрове (Дерматолог Одеса Таїрове)
Дерматолог Одеса Таїрове
Тонька Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерматолог Одеса Таїрове

Дівчатка, може хто звертався до дерматолога, потрібен реально хороший, зазвичай адже які дерматологи: відразу кажуть, що це харчова алергія. Проблема: у дитини (3 роки) всі ноги шорсткі, утворюються навіть щось на кшталт виразок. Це тільки на ногах.
 
Alba Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерматолог Дмитренко Алла Михайлівна - чудовий лікар. Високопрофесійний, чуйний, уважний. Загострення мого себорейного дерматиту було знято дуже швидко і якісно. Рекомендую!
 
Alyonka Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікуюся у лікаря Дмитренко Алли Михайлівни. Була проблема дерматологічна, яку погіршило лікування в іншій клініці. Завдяки Аллі Михайлівні вдалося усунути загострення. Зараз рятуємо ситуацію з випадінням волосся. Лікарка уважна, тактовна. Збирає повний анамнез пацієнта, щоб вирішити проблему комплексно. Я радий, що потрапив до цього лікаря.
 
Любомира Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у дерматолога Дмитренко Алли. Компетентний лікар, дуже детально розповідає про кожен крок лікування. Ненав'язлива, делікатна лікарка, завжди щиро цікавиться станом пацієнта. Видно неозброєним поглядом її бажання допомогти.
 
Маргарита Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла до Алли Михайлівни з акне - мені здається, що я мучуся з ним усе життя, мені 26 років. Була в різних фахівців, вони виписували лікування, я мазала обличчя різними мазями, пила ліки, проходила обстеження в інших лікарів - за деякий час усе повторювалося знову. Після спілкування з лікарем Дмитренком у мене зажевріла надія, що цього разу все вийде. Радісно бачити поліпшення, які є в мене майже місяць. Сподіваюся, що ми впораємося і отримаємо необхідний позитивний результат.
 
леночкаа Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Наразі проходжу лікування в Алли Михайлівни, шкірна екзема. Позитивний результат призначеної терапії очевидний, поліпшення очевидні, всім задоволений. Дуже доступно пояснила методику лікування та діагностики, необхідність конкретних аналізів і препаратів, нічого зайвого, нічого такого, що не є необхідним у цій ситуації. Приємно радує ставлення до проблеми, лікар займається саме лікуванням, а не спробами максимально збільшити вартість за рахунок непотрібних процедур.
 
Fanyaa Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитренко Алла відповіла на питання, які мене на той момент хвилювали. Спілкуватися з нею було добре і приємно. Крім аналізів я отримала призначення, рекомендації виконую, результат уже видно.
 
Irinka8 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Для встановлення діагнозу було проведено ще кілька обстежень та оглядів іншими фахівцями. Відмінне ставлення до клієнтів. Реальне бажання допомогти, а не давати неправдиві направлення на аналізи, викликані комерційною вигодою.
 
Філіпа Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, випадково не знаєте, вартість прийому в Алли Михайлівни?
 
Маргарита Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була в липні і заплатила 300 грн за прийом.
 
СофіяС Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна потрапити до неї на прийом?
 
Любомира Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте і записуйтеся 0679049003. Бажаю удачі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дерматолог Одеса Таїрове (Дерматолог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: