Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Таїрова (Флеболог Одеса Таїрова)
Флеболог Одеса Таїрова
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса Таїрова


Вітаю шановних форумчан! Виникає інтерес, які флебологи в нашому місті чудові? Хочеться почути вашу позицію про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала багатьох, але я не знайшла досвідченого лікаря. У тому разі, якщо ви володієте даними про такого лікаря, який вам допоміг, порадьте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Було б цікаво дізнатися з перших рук, які медики нині найкваліфікованіші, а то я вже довго в пошуку і мої дослідження не втішні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу вступити в полеміку з попередньою дамою, бачила, у нас є такі лікарі, які на 100% найпрофесійніші в такій сфері, і я хочу їх порекомендувати, це - флебологи вищої кваліфікації Залевський Дмитро Михайлович і Михайло Олександрович Чайка.
 
Надія82 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна, лікувалася у Дмитра Михайловича Залевського. Скажу про нього, як за найкращого лікаря в цій спеціалізації. Мій діагноз міг привезти на операційний стіл, але з лікуванням у Дмитра Михайловича вилікувалася з хорошим результатом. Можу я його рекомендувати.
 
Бека Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, флеболог Залевський - це чудовий лікар! Я в ньому впевнена! Мабуть, на сьогоднішній момент, таких фахівців можна підсумувати на пальцях всього однієї руки за все життя. Найважливіші причини рекомендувати Дмитра Михайловича Залевського - це навичка, постійний потяг підвищувати вміння, а отже, володіння актуальними знаннями, а також повне і досконале оповіщення хворого.
 
Славяна75 Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала Чайку Михайла Олександровича за порадою приятельки. Велике людське спасибі йому за високу майстерність і майстерну роботу. Головне - це лікар, який любить і робить свою справу. Якщо є проблеми з венами, звертайтеся до нього. Усім рекомендую.
 
Абігаль Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Чайка - чудовий, компетентний лікар, прописав хороше лікування, яке почало впливати, вже найближчим часом. Дуже задоволена лікуванням.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Поважні друзі, викликали інтерес ці лікарі, можете залишити контактну інформацію про цих фахівців?
 
Кирюша748 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Надсилаю вам відомості - Михайло Олександрович Чайка веде прийом у МКЛ № 10 на Малиновського 61а, телефон для запису 0976447223.
 
Тома45 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертайтеся - Дмитро Михайлович Залевський веде прийом у 2-му хірургічному відділенні Медіна на Пастера 9, особистий телефон 0971039911.
 
Дегтярьова1996 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Істину сказали, що флеболог Чайка і флеболог Залевський - тямущі лікарі в Одесі, знаю на власному досвіді. У цій кваліфікації, крім них, більше нема до кого звернутися.
 
Burova Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за ваші коментарі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Таїрова (Флеболог Одеса Таїрова)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: