Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий акушер 7 пологового будинку Одеса (Найкращий акушер 7 пологового будинку Одеса)
Найкращий акушер 7 пологового будинку Одеса
Галина1994 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий акушер 7 пологового будинку Одеса


Дівчата, порадьте грамотного акушера в сьомому пологовому будинку, а то сумніваюся і ніяк не можу вибрати.
 
Алла758 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Подолян Олександр Ілліч - лікар чудовий!!! Побільше б таких!!! Народжувала у нього двічі, і залишилася дуже ним задоволена!
 
АннаБерезина Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар від Бога, професіонал. Без зайвого пафосу і сюсюкань, прийняв пологи відмінно. Чоловік був присутній і сказав, що йому потрібно пам'ятник за життя поставити.
 
Яніна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч - лікар супер! Усім лікарям лікар! Я в захваті від пологів! Залишилися тільки позитивні спогади!!! Раджу всім! Не пошкодуєте!
 
Kasatka Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар гінеколог, якого я знаю. Народжували в нього в листопаді минулого року, пологи були спільні. Народили за 3 години. Дуже рекомендую!
 
Рікарда Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже талановитий і проникливий лікар. Знає коли потрібно гаркнути, а коли підтримати, 4 кілограмового хлопчиська допомогти народити без розривів - це дорогого коштує. За другим тепер тільки до нього!
 
Гущина Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Народила в нього двох, усе пройшло добре. Першу дитину мені вбили в першому пологовому будинку, тому є з чим порівнювати.
 
Iren4 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в лікаря Подоляна в серпні цього року, лікар чудовий, знає свою справу, професійно оцінює ситуацію і бореться за природні пологи до останнього. Настійно раджу!
 
Liana Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте будь ласка контактну інформацію щодо цього лікаря?
 
Рікарда Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч приймає в пологовому будинку №7 на Космонавтів, 11б, зв'язатися з ним можна за телефонами 0960390029 0667225294.
 
Христина Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, звертайтеся до Олександра Ілліча, краще за вас пологи не хто не прийме, повірте власному досвіду, народила в нього трьох.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий акушер 7 пологового будинку Одеса (Найкращий акушер 7 пологового будинку Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: