Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
жіноча консультація 3 Одеса відгуки
Лледі Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
жіноча консультація 3 Одеса відгуки
 


Підкажіть, будь ласка, до якого гінеколога краще стати на облік по вагітності в жіночій консультації №3? Дуже потрібен грамотний лікар, який зможе якісно вести вагітність.
 
Пташка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я спостерігалася у Наталії Дмитрівни Гарбузенко, і вона просто приголомшлива. Вона кандидат медичних наук і займається діагностикою, лікуванням і профілактикою різних жіночих захворювань, а також спостереженням вагітності від 4 тижнів до пологів. Я залишилася дуже задоволена.
 
Modamo Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, що Наталя Дмитрівна - найкращий гінеколог у консультації №3. Вона веде вагітність дуже уважно і професійно. Я б теж рекомендувала звернутися до неї.
 
Feminazi Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю підтримую! Наталія Дмитрівна Гарбузенко - лікарка від Бога. Вона допомогла мені з непростою вагітністю. Дуже уважна і грамотна. Дякую їй за все!
 
Manka Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Feminazi, рекомендую Наталію Дмитрівну. У мене був негативний досвід з іншими лікарями, але як тільки я потрапила до неї, все змінилося на краще. Вона справжній професіонал у своїй справі.
 
Feyona Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу також порадити Наталію Дмитрівну. Дуже грамотний фахівець. Вона вела мою вагітність, і я завжди почувалася в надійних руках. Кандидат медичних наук, що теж вселяє довіру.
 
Анархістка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Лледі, однозначно йдіть до Наталії Дмитрівни. Вона чудова лікарка, завжди уважна і професійна. Вона не тільки веде вагітність, а й займається лікуванням різних жіночих захворювань. Залишилася дуже задоволена.
 
Лапка Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу приєднатися до рекомендацій. Наталія Дмитрівна Гарбузенко - найкращий вибір. Завдяки їй моя вагітність пройшла без проблем, хоча були певні ризики. Вона справді професіонал своєї справи.
 
Verus Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я повністю згодна з дівчатками. Наталія Дмитрівна - просто диво-лікар. Дуже уважна і обізнана. Вела мою вагітність від початку до кінця, і я дуже вдячна їй за це.
 
Елька Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
А як можна записатися на консультацію до Наталії Дмитрівни? Дуже хочу потрапити до цього лікаря після всіх ваших відгуків.
 
MALRBKA Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна Гарбузенко приймає в ЖК №3 на Старопортофранківській, 67. Телефонуйте та записуйтеся на консультацію за номером +380660081932. Удачі!
 
лерка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації! Записалася до Наталії Дмитрівни, сподіваюся, все буде добре.
 
Аarina Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
лерка, не пошкодуєте! Наталія Дмитрівна дійсно заслуговує на довіру. У мене завдяки їй усе пройшло чудово. Удачі вам!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: