Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поліпектомія Одеса відгуки
vera67 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Поліпектомія Одеса відгуки
 


Дівчата, привіт! Нещодавно у мене виявили поліп у матці, і мій лікар порекомендував провести поліпектомію. Природно, я переживаю. Може, хтось із вас стикався з цим? Підкажіть, будь ласка, до якого гінеколога краще звернутися в Одесі, щоб усе пройшло добре?
 
Брітні Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила поліпектомію у Колосової Олесі Василівни в МКЛ №10. Дуже задоволена результатом! Лікарка просто чудова, все пояснила, заспокоїла, сама процедура пройшла швидко і безболісно. Рекомендую!
 
Вілора Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! Колосова Олеся Василівна - чудовий фахівець! У мене теж була поліпектомія, і все пройшло чудово. Лікарка дуже уважна, турботлива, професіонал своєї справи.
 
Денна Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила поліпектомію в Олесі Василівни півроку тому. Усе пройшло на найвищому рівні! Лікарка дуже компетентна, все докладно пояснила, відповіла на всі мої запитання. Сама процедура пройшла швидко і без ускладнень.
 
Індіра1996 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків про Колосову Олесю Василівну! У мене теж був поліп, і я дуже рада, що потрапила саме до цієї лікарки. Вона справжній професіонал, дуже уважна і доброзичлива.
 
mirra Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила поліпектомію в Олесі Василівни. Дуже вдячна їй за професіоналізм і чуйне ставлення! Все пройшло швидко і безболісно, відновлення було легким.
 
Camilla1992 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна - лікар від Бога! У мене був складний випадок, але вона впоралася на відмінно! Дуже вдячна їй за все!
 
Каміла145 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу теж порекомендувати Колосову Олесю Василівну за успішну поліпектомію, яку вона мені провела! Лікарка просто чудова, дуже уважна і турботлива. Рекомендую всім!
 
леночкаа Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, а як можна записатися до Колосової Олесі Василівни? І де вона приймає?
 
Індіра1996 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ №10. Її контактний телефон - 096-671-75-63. Можете сміливо записуватися до неї, не пошкодуєте!
 
9Жанна9 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до захоплених відгуків! Олеся Василівна - лікар від Бога! Дуже чуйна і чуйна людина, справжній професіонал своєї справи.
 
Irinka8 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила поліпектомію у Колосової Олесі Василівни місяць тому. Все пройшло відмінно, без ускладнень. Дуже вдячна їй за професіоналізм і підтримку!
 
Анеля Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна Колосова допомогла мені позбутися поліпа і повернутися до нормального життя. Рекомендую всім!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: