Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітація для алкоголіків Одеса вартість (Реабілітація для алкоголіків Одеса вартість)
Реабілітація для алкоголіків Одеса вартість
ТаяЛ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітація для алкоголіків Одеса вартість


Підкажіть, де можна пройти реабілітацію від алкоголізму? Може, ви знаєте хороший і не дуже дорогий реабілітаційний центр. Напишіть.
 
ЮхимЛ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю, що реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Ви можете сміливо туди звернутися по допомогу. Я там проходив реабілітацію від алкоголізму. Я не вживаю алкоголь понад рік. Веду здоровий спосіб життя.
 
ГалаЖ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік був алкоголіком. Йому допомогли позбутися цієї залежності в реабілітаційному центрі Діва. У центрі працюють чудові фахівці. Чоловік мій став іншою людиною. Величезна подяка за допомогу реабілітаційному центру Діва за неоціненну допомогу. Центр працює на благодійні внески та пожертви.
 
ЗінаЛ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Я особисто проходила реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва. Я більше ніколи не згадую про алкоголь. Я стала іншою людиною. У мене повністю змінилися погляди на життя. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва за нове життя. Ви найкращі.
 
ЄгорЛ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви навіть не уявляєте, як це жахливо коли п'є жінка. Моїй дружині допоміг позбутися алкоголізму реабілітаційний центр Діва. Це найкращий реабілітаційний центр. Там моя дружина пройшла повний курс реабілітації. Вона стала повністю іншою людиною. Низький уклін і подяка всім хлопцям з центру за неоціненну допомогу.
 
ДинаР Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Це я знаю точно. У центрі проходив реабілітацію від алкоголізму мій брат. Він більше ніколи не згадує про алкоголь. Став займатися спортом і веде здоровий спосіб життя. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
СашаФ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам потрібно звернутися в реабілітаційний центр Діва. Вони найкращі. Я там особисто проходив курс реабілітації від алкоголізму. Мені там допомогли забути про цю страшну проблему. Я почав життя з чистого аркуша. Величезна подяка психологам центру за неоціненну допомогу і підтримку. Дякую.
 
НікаЖ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю, що реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Там допомогли позбутися алкоголізму моєму братові. Це найкращий реабілітаційний центр. Велике спасибі всьому колективу реабілітаційного центру за нове життя без залежності. Ви молодці.
 
ВовкаГ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий реабілітаційний центр це Діва. Там працюють першокласні фахівці. Мені допомогли забути про алкоголізм. Тепер у мене почалося нове і дуже хороше життя. Я вільна і сильна людина. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва. Центр працює на добровільні пожертвування.
 
ЕваЛ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва. Це найкращий центр. Там працюють просто чудові професіонали. Після курсу реабілітації, я назавжди забула про алкоголізм. Тепер я зовсім інша людина. Велике спасибі всім хлопцям з центру за підтримку і допомогу. Ви просто супер.
 
АндрейН Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже потрібна допомога психологів із центру Діва. Моя дружина алкоголік. Я вас дуже прошу написати мені, де знаходиться реабілітаційний центр Діва. Дякую, дуже чекаю.
 
ТаяЛ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім велике, тепер я знаю в який реабілітаційний центр я звернуся по допомогу. Будь ласка, напишіть адресу і телефон реабілітаційного центру Діва. Чекаю.
 
ЕваЛ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Нагадую, що реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Центр Діва знаходиться в місті Одесі на вулиці Відважних 1\6. Директор центру - Коваленко Ігор. Телефон 0976800008. Телефонуйте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітація для алкоголіків Одеса вартість (Реабілітація для алкоголіків Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: