Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
жіноча консультація 3 в Одесі відгуки
daxterа Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
жіноча консультація 3 в Одесі відгуки
 


Дівчата, підкажіть, до кого з гінекологів краще записатися на облік у зв'язку з вагітністю в ЖК №3? Хочеться, щоб лікар був досвідченим і турботливим.
 
dr4ug Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже не першу вагітність спостерігаю у Наталії Дмитрівни. Дуже уважна і делікатна, завжди на зв'язку, якщо виникають питання. Рекомендую!
 
mariiaа Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна - це просто знахідка! Вона не тільки професіонал своєї справи, а й чудова людина. За неї ручаюся
 
АмеJlи Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу не поділитися своїм досвідом - прийом у Наталії Дмитрівни залишив тільки позитивні емоції. Лікар із золотими руками та добрим серцем.
 
Капризка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Наталії Дмитрівни під час вагітності, і залишилася дуже задоволена. Компетентна, уважна, завжди готова допомогти та підтримати.
 
Либонька Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити подяку Наталії Дмитрівні за її професіоналізм і увагу до пацієнтів. Дуже рекомендую цього лікаря!
 
МашаМарія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене тільки позитивний досвід спілкування з Наталією Дмитрівною. Вона завжди пояснить усе до дрібниць і підтримає у важкий момент.
 
РеПППерша Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийом у Наталії Дмитрівни - це не просто візит до лікаря, а справжня підтримка і турбота. Рекомендую її всім своїм подругам!
 
Мілла Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Наталія Дмитрівна приймає в ЖК №3 на Старопортофранківській, 67. Записуйтеся на консультацію за номером +380660081932. Впевнена, ви залишитеся задоволені!
 
Фрау Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі величезне за рекомендацію! Записалася на консультацію до Наталії Дмитрівни, і не можу натішитися - це саме та лікарка, якої мені було потрібно!
 
Юлко Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Наталії Дмитрівни за порадою друзів, і не можу не підтвердити - це справді професіонал своєї справи. Дуже вдячна їй за допомогу!
 
Baidaly Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин Наталії Дмитрівни залишилося тільки позитивне враження. Компетентний лікар і чудова людина.
 
Harro Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
"Записалася на консультацію до Наталії Дмитрівни за рекомендацією. І не пошкодувала ні на хвилину! Тепер я впевнена, що моя вагітність у надійних руках.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: