Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Найкращий дерматолог дитячий Одеса (Найкращий дерматолог дитячий Одеса)
Найкращий дерматолог дитячий Одеса
ЛадаК Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий дерматолог дитячий Одеса


Дуже хочу потрапити з дитиною на консультацію до хорошого дитячого дерматолога. Якщо ви знаєте, до кого можна звернутися. Будь ласка, напишіть.
 
ГенаД Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни. Найкращий дитячий дерматолог. Правильно поставила діагноз, призначила потрібне й ефективне лікування. Дуже швидко позбавила мого сина від грибка шкіри та нігтів. Відмінний фахівець.
 
БодяГ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Я залишився дуже задоволений результатом роботи Дмитренко Алли Михайлівни. Досвідчений і обізнаний дитячий дерматолог. Прекрасний фахівець. Дуже швидко позбавила мого маленького сина кропив'янки. Величезна подяка Дмитренко Аллі Михайлівні за допомогу.
 
ЄгорЛ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Мого сина досить швидко вилікувала від атопічного дерматиту Дмитренко Алла Михайлівна. Найкращий дитячий дерматолог. Спеціаліст з великої літери. Я вам рекомендую звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни. Вона вам точно зможе допомогти.
 
МаксГ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зі щирою повагою і вдячністю згадую Дмитренко Аллу Михайлівну. Відмінний професіонал. Знаючий і кваліфікований дитячий дерматолог. Прибрала підліткові вугрі в мого сина. Призначила перевірені та ефективні засоби. Результат був з першого дня прийому медикаментів. Дякую за допомогу.
 
ДарьяШ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася по допомогу до Дмитренко Алли Михайлівни. Залишилася дуже задоволена лікарем. Прекрасний фахівець. Дуже хороший дитячий дерматолог. Вилікувала дуже швидко в моєї дитини кропив'янку. Лікар підібрала ефективне та результативне лікування. Величезна подяка Дмитренко Аллі Михайлівні.
 
ВітяО Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
У мого сина спочатку з'явилася одна пляма, потім і ще одна. За порадою знайомих, я звернувся до Дмитренко Алли Михайлівни. Першокласний фахівець. Відмінний дитячий дерматолог. Алла Михайлівна відразу поставила діагноз - лишай і призначила лікування. Син мій дуже швидко позбувся лишаю. Рекомендую.
 
МішкаЖ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Мою маленьку доньку вилікувала від алергічного дерматиту Дмитренко Алла Михайлівна. Найкращий дитячий дерматолог. Дуже симпатична і приємна жінка. Професіонал з великої літери. Я вам рекомендую звернутися до Дмитренко Алли Михайлівни, як до найкращого фахівця.
 
ЛевикЗ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю тільки одного толкового фахівця. Це найкращий дитячий дерматолог Дмитренко Алла Михайлівна. Вилікувала мою доньку від досить складної хвороби - стрептодермії. Одразу поставила правильний діагноз, підібрала індивідуальне лікування. Змогла досить швидко позбавити мою дитину від цієї хвороби. Велика подяка Дмитренко Аллі Михайлівні.
 
АкимА Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
У мого сина все обличчя в прищах. Я хочу повести його на консультацію до Дмитренко Алли Михайлівни. Будь ласка, напишіть номер телефону лікаря. Заздалегідь велике спасибі.
 
ЛадаК Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Я так усім вдячна за поради. Звичайно піду з дитиною на консультацію до Дмитренко Алли Михайлівни. Хочу попросити, щоб ви написали де працює Алла Михайлівна і якщо можна, то дайте номер телефону лікаря. Дякую.
 
ДарьяШ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Одразу хочу вас попередити, що Дмитренко Алла Михайлівна працює тільки за попереднім записом. Телефон лікаря 0679049003. Лікар веде прийом у клініці "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6. Телефонуйте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Найкращий дерматолог дитячий Одеса (Найкращий дерматолог дитячий Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: