Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Хороші ендокринологи Одеси відгуки (Хороші ендокринологи Одеси відгуки)
Хороші ендокринологи Одеси відгуки
Camilla1992 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші ендокринологи Одеси відгуки


Всім привіт! Порадьте, будь ласка, найкращого ендокринолога в Одесі. Ми з Подільська, збираємося з чоловіком спеціально їхати до Одеси, щоб потрапити до хорошого фахівця, оскільки у нас таких, на жаль, немає.
 
Найда Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна Догонова - найкращий ендокринолог. Все чітко і грамотно, без зайвого обстеження допомогла. Лікарка була зацікавлена в моїй проблемі, хоча в наш час це рідкість. Мені її порадили. Я дуже радий, що є такі лікарі!
 
Еліонора Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
У Марії Володимирівни професійний підхід, завдяки їй ми за три дні домоглися результату, якого в іншому медзакладі не змогли домогтися і за місяць. Таких лікарів дуже мало.
 
Малта Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Марії Догонової з рідкісною і серйозною проблемою. Завдяки призначеному лікуванню, регулярному контролю і чуйному ставленню доктора, стан незрівнянно покращився, йду на поправку!
 
Бека Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Марії Володимирівни, відчуваю себе в надійних руках і впевнена, що скоро забуду про своє захворювання. Лікарка все доступно пояснює, аргументує препарати й аналізи, які призначає. Уже рекомендувала її своїм знайомим і близьким, у яких проблеми щодо ендокринології.
 
Ds24 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Догонова Марія Володимирівна - найкращий ендокринолог, який мені траплявся в моєму житті. Все чітко і грамотно, без зайвого обстеження допомогла мені.
 
Береслава Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Це - висококваліфікований фахівець, до якого можна звернутися з багатьох медичних питань. Знаю, що Марія Володимирівна постійно підвищує свою кваліфікацію, тому дуже дорожу її порадами і рекомендую вам.
 
Лучик Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар і грамотний фахівець. Спостерігалася в іншого ендокринолога, де довго і наполегливо не могли призначити правильного лікування. Під час первинного огляду Марія Володимирівна нічого не сказала, і це викликало деякі сумніви, але після здачі аналізів було призначено правильне лікування, яке призвело до одужання.
 
Сафія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, підкажіть, у якій клініці приймає Марія Володимирівна і в яку вартість у неї прийом.
 
Найда Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна приймає в Лікаріумі на Французькому бульварі 60, прийом коштує 600 грн.
 
Мідея Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть на прийом записатися можна?
 
Ds24 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, можна, телефонуйте в клініку - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Ляда Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Я всім своїм знайомим раджу тільки Догонову Марію Володимирівну, тому що була я в інших лікарів, краще за неї немає.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Хороші ендокринологи Одеси відгуки (Хороші ендокринологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: