Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог акушер 5 пологового будинку Одеси (Найкращий гінеколог акушер 5 пологового будинку Одеси)
Найкращий гінеколог акушер 5 пологового будинку Одеси
vera67 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий гінеколог акушер 5 пологового будинку Одеси


Дівчатка всім добрий вечір. Порадьте хорошого акушера. Перші пологи були важкі, привезли в пологовий будинок швидкою, пологи приймав черговий лікар. Хочу заздалегідь домовитися з лікарем, щоб бути впевненим, що все пройде нормально. Цікавить ваша думка і рекомендації, тих хто народжував уже цього року.
 
Мішель Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу вам звернутися до Полюлях Оксани Анатоліївни, на мій погляд, це найкращий акушер п'ятого пологового будинку. Від душі вдячна їй за появу на світ мого малятка! Дуже уважний лікар, завдяки їй пологи пройшли на відмінно! Наступного разу тільки до неї!
 
Svet1 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - професіонал, дуже компетентний лікар. Народжувала в неї другу дівчинку. Пологи пройшли дуже легко, на відміну від перших. Лікар тактовний, уважний. Відразу уточнила всі мої побажання і взяла їх до уваги. Протягом усіх пологів була поруч, підказувала і пояснювала, що відбувається. Прекрасний лікар і чудова людина!
 
Брітні Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна - лікар від Бога! Професіонал своєї справи! Народжувала в неї самостійно, без анестезії та знеболювання. Жодного розриву, все пройшло чудово. Ідіть до неї, не помилитеся.
 
Лігія Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - чудовий лікар, професіонал своєї справи! Народжувала в неї півроку тому, залишилася всім задоволена... Усе пройшло якнайкраще, і все завдяки їй. Побільше б таких лікарів.
 
Вілора Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо хочете народжувати в сьомому пологовому будинку, то обов'язково йдіть до Подоляна Олександра Ілліча. Нам шалено пощастило потрапити саме до цього лікаря! Все життя мене лякали пологами, але завдяки цій людині, вони пройшли як свято, Олександр Ілліч світлий, позитивний, неймовірна людина і дуже грамотний лікар, все пройшло без болю, розривів і негативних спогадів, якщо ще коли-небудь буду народжувати, мрію опинитися у цього лікаря!
 
Денна Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Двох із трьох дітей приймав Олександр Ілліч! Дуже допомагав, підтримував добрим словом, порадами. Наступного разу дуже сподіваюся знову потрапити до нього, вселяє надію і віру в сприятливий результат, що так важливо.
 
Юзефа Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар. Народила з ним двох діток. Природні пологи. Дуже спокійний, добрий і великий професіонал своєї справи. Якщо буде третій малюк, піду народжувати тільки до нього!
 
Maryanna5 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Подолян Олександр - чудовий лікар! Професійний, уважний, спокійний, все розповідає і пояснює. У нашому випадку результат його роботи - природні, легкі пологи без травм для матері та дитини.
 
Береслава Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте милі дівчата! Мені скоро народжувати, дайте, будь ласка, дані цих акушерів.
 
Юзефа Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами контактами Подоляна О.І. - 0960390029, 0667225294.
 
Брітні Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
А я залишаю особистий телефон Оксани Анатоліївни - 097-354-00-73.
 
Індіра1996 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю на особистому досвіді, що це два найкращі акушери Одеси.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий гінеколог акушер 5 пологового будинку Одеси (Найкращий гінеколог акушер 5 пологового будинку Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: