Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Калюжна Тетяна Євгенівна Одеса відгуки (Калюжна Тетяна Євгенівна Одеса відгуки)
Калюжна Тетяна Євгенівна Одеса відгуки
Калерія Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Калюжна Тетяна Євгенівна Одеса відгуки


Мене довгий час турбують запаморочення, хиткість під час ходьби, лицьовий біль. Знайомі порадили звернутися до Калюжної Тетяни Євгенівни, як до невролога вищої кваліфікації.
Хто відвідував цього лікаря, залиште відгуки?
 
Пудельман Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна - справжній професіонал, розумна, вдумлива, дуже уважна, лікування Тетяни Євгенівни відразу стало допомагати. Позбулася болю, але попереду ще лікування, щоб закінчити процес остаточно.
 
Августа41 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна допомогла мені розібратися з моєю проблемою, лікар найвищого рівня, підходить до проблеми ґрунтовно, вивчає весь організм. Намагається знайти причини захворювання, усуває їх, і, як наслідок, ти одужуєш. Раджу хорошого лікаря.
 
Міра20 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я прийшла до Тетяни Євгенівни за рекомендацією, мене турбували панічні атаки, шум у вухах, хронічна втома та недосип. Після обстеження лікарка знайшла з чого почалися мої напади панічних атак, прописала ліки, тепер мені значно легше. Рекомендую.
 
Зірка Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобалося, ввічливість і правильний підхід Тетяни Євгенівни. Видно відразу, що їй небайдуже. Лікар показав себе як висококваліфікований фахівець. Бо маючи досвід відвідування інших лікарів, деякі навіть не зовсім розуміли, що за проблема в мене і що робити. Тут же абсолютно інша ситуація. Повірте кваліфікованого фахівця видно відразу і повірте я багато лікарів побачила.
 
Ждана Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна дуже уважно провела дослідження, детально розповіла про можливі причини, розписала можливе лікування і додаткове обстеження. Рідко зустрінеш такого лікаря, який досконально вивчає проблему пацієнта. Рекомендую обов'язково!
 
Пелагея Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна телефончик для запису?
 
Августа41 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Записуватися потрібно через адміністратора.
048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87 - адміністратор Наталія.
 
Яда Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
У якій клініці приймає Калюжна Тетяна?
 
Міра20 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
У медичному центрі "Лікаріум", який розташований на Генуезькій 1/2.
 
Павла Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна - чудовий лікар і прекрасна людина! Чоловік уже не перший рік спостерігається в неї, і на тлі призначеної терапії та виданих рекомендацій є значні успіхи. Дуже приємно, коли лікар не просто сухо дає рекомендації, а також може підтримати і по-людськи щось порадити.
 
Емка Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважна і чуйна лікарка. Головне слухає те, що говорить пацієнт, запитує, дуже добре пояснює. Мені цього часто не вистачало в лікарях. Людяне і професійне ставлення. Приємна людина і зацікавлений лікар.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Калюжна Тетяна Євгенівна Одеса відгуки (Калюжна Тетяна Євгенівна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: