Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Зробити видалення кісти яєчника Одеса
Harro Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробити видалення кісти яєчника Одеса
 


Здрастуйте! У мене нещодавно виявили кісту яєчника, і мій гінеколог сказав, що потрібно буде робити операцію. Дуже хвилююся і шукаю хорошого лікаря в Одесі, який міг би провести цю операцію. Підкажіть, будь ласка, кого ви можете рекомендувати?
 
Юліана Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Harro, я теж зіткнулася з цією проблемою і можу порекомендувати Колосову Олесю Василівну. Вона чудовий фахівець і провела мені операцію з видалення кісти яєчника. Все пройшло чудово, без ускладнень.
 
doofy Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна. Коли в мене виявили кісту, я була в паніці. Колосова Олеся Василівна виявилася справжнім професіоналом, заспокоїла мене і провела операцію. Усе пройшло успішно, і я швидко відновилася.
 
Kovaleva Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж була кіста яєчника, і операцію проводила Колосова Олеся Василівна. Дуже вдячна їй за її професіоналізм і турботу. Після операції почуваюся чудово.
 
Zenovа Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно довелося зробити операцію з видалення кісти яєчника, і я хочу поділитися своїм досвідом. Операцію мені проводила Колосова Олеся Василівна. Вона детально пояснила весь процес, що дуже заспокоїло. Операція пройшла успішно, без ускладнень.
 
Zolushka Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна - чудовий лікар! З перших консультацій я відчула її впевненість і професіоналізм. Операція пройшла лапароскопічним методом, що мінімізувало ризики і скоротило час на відновлення.
 
BaBaika Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити свою подяку Колосовій Олесі Василівні за її професіоналізм і турботу. Вона - найкращий лікар, якого я могла знайти для видалення кісти яєчника. Усе пройшло чудово.
 
delin Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Після всіх ваших відгуків, хочу записатися до Колосової Олесі Василівни. Підкажіть, будь ласка, де вона приймає і як з нею можна зв'язатися?
 
doofy Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
delin, Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10. Її контактний телефон - 096-671-75-63. Рекомендую записатися до неї, не пошкодуєте!
 
Ewta Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую всі позитивні відгуки про Колосову Олесю Василівну. Вона дійсно чудовий лікар, який допоміг мені впоратися з кістою яєчника. Все пройшло успішно, і я вдячна їй за це.
 
Leraа Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна - це лікар з великої літери. Вона провела мені операцію з видалення кісти яєчника, і я відчувала її турботу і увагу на кожному етапі лікування.
 
Cheslavа Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Після операції, яку проводила Колосова Олеся Василівна, я дуже швидко відновилася. Усе пройшло без ускладнень, і я повернулася до нормального життя через тиждень.
 
Рибочка Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам потрібно видалити кісту яєчника, рекомендую звертатися до Колосової Олесі Василівни. Вона найкращий фахівець в Одесі, і я впевнена, що вона допоможе вам так само, як допомогла мені.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: