Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Неврологи вертебрологи Одеса (Неврологи вертебрологи Одеса)
Неврологи вертебрологи Одеса
Еліс Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Неврологи вертебрологи Одеса


Напади головного болю трапляються 2-3 рази на тиждень, це якесь жахіття, коли голова болить цілодобово і не допомагають знеболювальні зовсім. Порадьте хорошого невролога або вертебролога?
 
Пелагея Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую вам проконсультуватися з Патрашку Катериною Вікторівною, вона допомогла мені позбутися виснажливого головного болю, коли такі світила неврології, як Скоробеха і Тагібекова, розводили руками. Також можу рекомендувати Владислава Забранського - тямущий вертебролог-мануальний терапевт.
 
Георгіна Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можу рекомендувати Патрашку Катерину Вікторівну, її кредо - уважність і професіоналізм. Детально розповідає причину проблем і взаємозв'язок процесів в організмі.
 
Леандра Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Курницької С.М., Гек Л.Ю., Тянєва з приводу тривожності, стрибків тиску, результат був нульовий. Наприкінці минулого року записалася на прийом до Патрашка О.В. Вона уважно вислухала, оглянула мене, дізналася всі мої симптоми. Побачила те, що жодного разу інші лікарі не помічали. Призначила грамотне лікування, без зайвих препаратів і аналізів. Тільки те, що дійсно було необхідно. Другий тиждень я п'ю призначені ліки, і поки що все йде добре, я відчуваю поліпшення. Лікування ефективне, результат є і дуже радує. Буду продовжувати лікування у цього фахівця і, однозначно, всім рекомендую.
 
Власта Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапила я до Патрашка Катерини Вікторівни з повністю продутим правим боком тіла - від лопатки до середини обличчя - кондиціонером. Вона дуже уважно вислухала, оглянула і призначила лікування, відповідала на всі запитання. Доброзичливий і прихильний лікар, давно таких не зустрічала. Лікування допомогло.
 
Алінка Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Рідко зустрінеш таких хороших і грамотних лікарів. А неврологів я обійшла чимало - Бєляєва А.А., Скоробеха В.З., Тагібекову Ф.К.. Уважна до пацієнтів, детально вивчає пройдені до цього обстеження. Сучасні та ефективні методи лікування. Зверталася з головним болем. Хто з цим стикався, я думаю, зрозуміє, як складно знайти лікаря, який допоможе впоратися з цією проблемою. Потрапивши до Патрашка Катерини Вікторівни зрозуміла, що проблему можна вирішити.
 
Беніта Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна - найчудовіший чуйний невролог з усіх, кого я відвідувала (була в Курницької С.Н., у Гек Л.Ю., у Танєва Олега). Відповіла на всі мої численні запитання. Абсолютно адекватна і спокійна до пацієнтів! Потрапила я до неї за рекомендацією. Не прогадала! Тепер це наш сімейний невролог.
 
Юзефа Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Рік тому мучили мене жахливі напади, звернувся в районну поліклініку, виписали величезну кількість непотрібних ліків, від яких ставало дедалі гірше й гірше, але волею долі потрапив на прийом до Забранського Владислава. У результаті все відмінно, про ту хворобу залишилися лише спогади.
 
Єсенія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Де приймає Патрашку Катерина Вікторівна і як записатися?
 
Леандра Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Гіра Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на прийом до Забранського Владислава?
 
Власта Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
0634877825 - Владислав Забранський.
 
Джулі Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова лікарка Патрашку О.В., дуже уважно розпитала, вникла в усі супутні проблеми, призначила лікування. Уже наступного дня стало краще!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Неврологи вертебрологи Одеса (Неврологи вертебрологи Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: