Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Видалення кісти яєчника Одеса ціна
Аріаночка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Видалення кісти яєчника Одеса ціна
 

Доброго дня, мій гінеколог настійно рекомендував оперативне втручання, пояснивши, що кіста може продовжувати рости, спричиняти біль і порушувати функції яєчника. Зараз я шукаю кваліфікованого фахівця в Одесі з досвідом проведення подібних операцій. Буду дуже вдячна за ваші рекомендації та відгуки.
 
25Феліція Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Аріаночка, здрастуйте! Від щирого серця рекомендую вам звернутися до лікаря Колосової Олесі Василівни. Вона висококваліфікований гінеколог-хірург, що спеціалізується на лапароскопічних операціях, включно з видаленням кіст яєчників. У мене була аналогічна ситуація, і доктор Колосова провела операцію бездоганно.
 
DazzlingDiva Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю підтримую рекомендацію. Олеся Василівна - не тільки блискучий хірург, а й дуже уважний і чуйний лікар. Вона детально пояснює всі етапи лікування, відповідає на всі запитання і створює атмосферу довіри та спокою.
 
Eve Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також пощастило бути пацієнткою лікарки Колосової. Операція пройшла максимально комфортно, а післяопераційний період - без ускладнень. Дуже вдячна Олесі Василівні за її професіоналізм і турботу.
 
Radia Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків. Доктор Колосова Олеся Василівна - це дійсно лікар вищої категорії, якому можна довірити своє здоров'я. Її досвід, знання та індивідуальний підхід до кожного пацієнта заслуговують найвищих похвал.
 
Crystalа Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя історія також пов'язана з успішним видаленням кісти яєчника завдяки лікарці Колосовій. Операція пройшла настільки гладко, що я швидко повернулася до звичного способу життя. Величезне спасибі Олесі Василівні за її золоті руки і добре серце!
 
mony Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Після довгих пошуків і порівнянь я вибрала доктора Колосову і жодного разу не пошкодувала. Її професіоналізм, уважність і турбота перевершили всі мої очікування.
 
Sapphire Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Я безмежно вдячна Олесі Василівні за те, що вона повернула мені здоров'я і впевненість у собі. Вона - справжній професіонал своєї справи і чудова людина.
 
Ivory Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна - це лікар, який вселяє надію і дарує друге життя. Її талант, досвід і відданість своїй професії викликають захоплення.
 
Jubilee Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за відгуки! Підкажіть, будь ласка, де приймає лікарка Колосова і як можна записатися до неї на консультацію?
 
mony Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Jubilee, Колосова Олеся Василівна приймає в Міській клінічній лікарні №10. Ви можете зв'язатися з нею за телефоном 096-671-75-63.
 
Cameo Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до слів подяки. Олеся Василівна - це лікар, який змінює життя на краще.
 
Azure Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити свою глибоку вдячність лікарці Колосовій за її високий професіоналізм, чуйність і увагу до пацієнтів.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: