Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Зробити консервативну міомектомію Одеса
ELENAА Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробити консервативну міомектомію Одеса
 


Дівчата, у мене виявили міому, і лікар сказав, що потрібна термінова консервативна міомектомія. Я в паніці! Може, хтось підкаже хорошого фахівця в Одесі? Дуже боюся операції і хочу потрапити до досвідченого лікаря.
 
MiaРи Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
ELENAАА, не переживайте! Я сама нещодавно пройшла через це. Раджу звернутися до Колосової Олесі Василівни. Вона просто чарівниця! У мене була складна міома, але вона провела операцію ідеально.
 
Talys Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! Колосова О.В. - це найкращий вибір для консервативної міомектомії. У неї золоті руки і величезне серце. Вона все детально пояснить, заспокоїть і зробить все на найвищому рівні.
 
AnGeLyTkO Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж у неї оперувалася. Результат перевершив усі мої очікування! Шов акуратний, відновлення пройшло швидко. Олеся Василівна - лікар від Бога!
 
AFRODITA Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, ви мене заспокоїли! Запишуся до Колосової О.В. на консультацію. Сподіваюся, вона мені теж допоможе.
 
Talys Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
AFRODITA, не сумнівайтеся! Ви в надійних руках. Колосова О.В. приймає в МКЛ № 10, її контактний телефон - 096-671-75-63.
 
Tuko Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова О.В. - це не просто лікарка, це ангел-охоронець для жінок з міомами. Вона вселяє впевненість і надію.
 
Katosha Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до всіх позитивних відгуків! Олеся Василівна - це професіонал найвищого класу.
 
dolly Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж оперувалася в Олесі Василівни. Вона просто диво! Дуже уважна, добра і чуйна.
 
Lady_Vodoley Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна - це лікар з великої літери! Вона врятувала мене від жахливих болів і кровотеч.
 
olly55 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Я безмірно вдячна Олесі Василівні за її професіоналізм і людяність. Вона подарувала мені нове життя!
 
KISsKA Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі Колосовій Олесі Василівні за проведену операцію. Вона - професіонал своєї справи, і я повністю їй довіряю. Після консервативної міомектомії почуваюся набагато краще.
 
Razorage Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до захоплених відгуків про Колосову Олесю Василівну. Після консервативної міомектомії під її керівництвом моє здоров'я покращилося, і я знову можу насолоджуватися життям.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: