Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Найкращий ендокринолог Одеси відгуки (Найкращий ендокринолог Одеси відгуки)
Найкращий ендокринолог Одеси відгуки
Marchh Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий ендокринолог Одеси відгуки


Може хтось ходив нещодавно до ендокринолога, порадьте грамотного, який займається не тільки щитовидкою, а й проблемами з гормонами. Дуже потрібна допомога.
 
Марьямна Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Марію Володимирівну Догонову мені порадили знайомі. У прийомі та лікуванні не розчарувалася. Уважно ставиться до пацієнтів. Відмінний лікар!
 
Любомира Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю Марію Володимирівну, як уважну і приємну у спілкуванні людину. У мене, як у пацієнта, склалася думка, що лікарка Догонова є дуже грамотним фахівцем. Вона завжди уважно вислухає всі скарги, обговорить і пояснить план лікування. Результати лікування мене влаштовують, планую, за можливості, і надалі користуватися послугами цієї лікарки.
 
Бертіна Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Догонова перша поставила правильний діагноз, хоча до цього я була у багатьох лікарів-ендокринологів. Лікування дало позитивний результат. Продовжую до неї ходити і вам рекомендую!
 
Marichka8 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже вдруге була на прийомі у Марії Володимирівни, дуже уважна. Дає рекомендації, які йдуть тільки на користь.
 
Aisun5 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважний лікар, завжди занурюється в проблему! Я зверталася при гестаційному цукровому діабеті під час вагітності, завдяки її рекомендаціям і призначенням вдалося нормалізувати цукор крові, і уникнути інсулінотерапії!
 
Надія82 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна лікарка від Бога. Усе докладно пояснила, додатково відправила на кров, дуже уважна, приємна жінка. На мільйон непотрібних аналізів не відправляє, все по суті.
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова лікарка-фахівчиня! Швидко з'ясувала мою проблему і дала рекомендації. Побільше б таких лікарів!
 
Афанасія1956 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна Догонова - лікарка високого рівня професіоналізму, яка знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта, уважно розбирається з проблемами і призначає адекватне лікування.
 
Володимира Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка від Бога, грамотна, уважна, думаюча, якій можна довіряти. Однозначно рекомендую Марію Догонову, як одного з найкращих ендокринологів міста.
 
Капітоліна Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, а як я можу потрапити до Марії Догонової?
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна приймає на Французькому бульварі 60 у клініці "Лікаріум", записатися в клініку можете за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Болеслава Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Геніальна лікарка, розумна, об'єктивна, дуже уважна і ввічлива, все пояснила, не залікувала. Обов'язково звернуся ще, і друзям порекомендую.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Найкращий ендокринолог Одеси відгуки (Найкращий ендокринолог Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: