Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Кращі ендокринологи Одеси відгуки (Кращі ендокринологи Одеси відгуки)
Кращі ендокринологи Одеси відгуки
Юна Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Кращі ендокринологи Одеси відгуки


Здрастуйте, хотілося б пройти обстеження у грамотного фахівця-ендокринолога Може хто підкаже хорошого лікаря ендокринолога в Одесі? Заздалегідь дякую.
 
Астра1979 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Як важливо знайти "свого" лікаря, чиї призначення не викликають сумнівів, з яким комфортно, з яким можна поставити будь-яке запитання і отримати вичерпну відповідь.  Марія Володимирівна Догонова чуйна, тактовна і дуже уважна, настійно її рекомендую.
 
Barchop Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Виникла проблема зі щитоподібною залозою. Злякалися, розгубилися. Допомогла лікарка Марія Догонова. Подивилася мої папірці, УЗД, гормони, інше. З'ясувалося, що нічого жахливого немає, слава Богу. Призначила лікування. Ось минув час, відчуття позитивні, симптоми, що турбують, потроху зникають.
 
Amira Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Після обстеження і лікування у Марії Володимирівни залишилася повністю задоволена! Не призначала дорогих препаратів і непотрібних теж не призначала. Рекомендую на всі 100%. Чудовий лікар!
 
Акакій Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Дуже уважна і грамотна! Я - складна пацієнтка, але Марія Володимирівна чудово допомогла мені впоратися з моїми проблемами.
 
DF1981 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з поганим самопочуттям, з різними симптомами, з різних галузей, уже зовсім не розуміла, що зі мною відбувається. Марія Володимирівна виявила гіпотиреоз. Призначила комплексне лікування, пояснила, які ліки для чого потрібні. Потихеньку лікуюся і відчуваю значне покращення.
 
Ніна22 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з усіма позитивними відгуками. Стільки часу втратила, поки не потрапила на прийом до Марії Догонової. Точно поставлений діагноз і грамотне лікування. Раджу відвідати.
 
Svyatoslava000 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Є серйозні проблеми зі щитоподібною залозою. У минулих фахівців не виходило привести в нормальний стан гормони. За порадою знайомих, записалася до Марії Володимирівни. Під час двомісячного лікування з'явилися позитивні результати, яких давно не було. Справжній Лікар!
 
Воронов Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, розкажіть у якій клініці приймає Марія Володимирівна, де ця клініка знаходиться і яка вартість прийому?
 
DF1981 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Розповідаю - Марія Володимирівна приймає в клініці Лікаріум на Французькому бульварі 60, вартість прийому 600 грн.
 
Гавриїла Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна телефончик клініки або лікаря?
 
Астра1979 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте телефони клініки - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Білояр Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю, що кращого ендокринолога немає, ніж Марія Володимирівна Догонова, тому всім її раджу!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Кращі ендокринологи Одеси відгуки (Кращі ендокринологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: