Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр Diva відгуки (Реабілітаційний центр Diva відгуки)
Реабілітаційний центр Diva відгуки
ІраФ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Diva відгуки


Потрібна допомога моєму чоловікові. У нього ігроманія. Мені радять звернутися до фахівців з реабілітаційного центру Diva - Center. Є люди, які проходили реабілітацію в цьому центрі?
 
АртурК Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Я особисто проходив реабілітацію в центрі Diva - Center. Психологи з центру допомогли мені позбутися ігроманії. Відмінні хлопці працюють у центрі. Завдяки їм, моє життя змінилося на краще. Я став дійсно вільною людиною і щасливим. Дякую.
 
ЛюдмилаК Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися до реабілітаційного центру Diva-Center. Там вам однозначно допоможуть позбутися ігроманії. Мене там позбавили наркоманії. Величезна подяка всім хлопцям з реабілітаційного центру. Усі молодці.
 
РусланФ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допомогли позбутися алкоголізму в реабілітаційному центрі Diva - Center. У мене повністю змінилося життя на краще. Я став іншою людиною. Дуже вдячний усьому колективу реабілітаційного центру Diva - Center. Рекомендую.
 
ВеронікаЕ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік проходив реабілітацію в центрі Diva - Center. Там йому допомогли позбутися спайсозалежності. У центрі працюють чудові хлопці, особливо психологи. Сміливо звертайтеся в цей центр.
 
ВітяН Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходив реабілітацію в центрі Diva - Center. Мені допомогли позбутися ігроманії. Величезна подяка всьому колективу центру. Тепер у мене зовсім інші цілі в житті. Дякую за допомогу.
 
Інка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Моєму чоловікові допомогли прибрати наркозалежність у реабілітаційному центрі Diva Center. Велике спасибі всім хлопцям, що там працюють. Вони всі великі молодці. У нас із чоловіком почалося зовсім інше життя. Щасливе.
 
ГошаФ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже допомогли хлопці з реабілітаційного центру Diva Center. Прибрали в мене спайсозалежність, конкретно солі. Дуже хороший колектив працює в центрі. Допомогли поміняти мені всі життєві пріоритети. Тепер я сам іноді приходжу в центр просто в гості. Велике спасибі всім за допомогу.
 
ДаринаЛ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допомогли позбутися алкоголізму в реабілітаційному центрі Diva - Center. Я стала зовсім по іншому жити. Стала займатися спортом і у мене з'явилися інші проблеми і турботи. Величезна подяка всьому колективу реабілітаційного центру Diva Center.
 
АндрейН Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Ігроманії мені допомогли позбутися в реабілітаційному центрі Diva-Center. Ви можете сміливо туди звертатися. Там працюють професіонали. Я з великим задоволенням іноді приходжу просто до них у гості. Величезна подяка і повага всьому колективу центру.
 
Катька Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь ласка, напишіть, де знаходиться цей центр. Хочу поїхати туди з чоловіком на консультацію. У чоловіка проблеми з алкоголем. Дякую.
 
ІраФ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезне всім спасибі за допомогу. Звичайно звернемося до реабілітаційного центру Diva-Center. Прошу вас написати адресу і якщо є телефон центру. І заздалегідь дякую.
 
АндрейН Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр розташований в Одесі на вулиці Відважних 1\6. Є телефон директора центру. Коваленко Ігор телефон 0976800008. Будь ласка, телефонуйте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр Diva відгуки (Реабілітаційний центр Diva відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: