Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Консервативна міомектомія Одеса ціна
SuNnY Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Консервативна міомектомія Одеса ціна
 


Дівчата, допоможіть! У мене виявили міому, і лікар сказав, що потрібна термінова консервативна міомектомія. Я в паніці, не знаю, до кого звернутися. Порадьте, будь ласка, хорошого фахівця в Одесі!
 
Vildamirа Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу порекомендувати Колосову Олесю Василівну. Вона чудовий лікар, справжній професіонал. Нещодавно проходила в неї лікування, і все пройшло чудово. Раджу звернутися до неї.
 
Ledi Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з попереднім відгуком. Олеся Василівна дійсно чудовий фахівець. Мені теж робила операцію з видалення міоми, і я дуже задоволена результатом.
 
Maritta Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу теж поділитися своїм досвідом. Олеся Василівна - справжній професіонал. У мене було кілька міом, і після операції я почуваюся набагато краще. Якщо хтось шукає хорошого лікаря, рекомендую звернутися до неї.
 
Malenkayaа Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж проходила лікування у Колосової Олесі Василівни. Операція пройшла без ускладнень, відновлення було швидким. Дуже вдячна їй за допомогу і професіоналізм.
 
Yetti263 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно пройшла через консервативну міомектомію в Олесі Василівни. Лікар від Бога! Операція пройшла успішно, і зараз я почуваюся чудово. Дякую їй за турботу і професіоналізм.
 
Анабель Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу висловити подяку Колосовій Олесі Василівні. Дуже боялася операції, але вона все пояснила, підтримала і допомогла пройти через це. Зараз усе добре, і я рада, що звернулася саме до неї.
 
SolarLife Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую всі позитивні відгуки. Олеся Василівна - найкращий лікар, до якого я коли-небудь зверталася. Операція пройшла на найвищому рівні, і зараз я почуваюся чудово.
 
My_First Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, як можна записатися до Олесі Василівни на прийом? Дуже багато позитивних відгуків про неї, хотіла б проконсультуватися.
 
Ledi Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків. Колосова Олеся Василівна приймає в МКЛ № 10. Її контактний телефон - 096-671-75-63. Якщо комусь потрібна консультація, рекомендую записатися до неї.
 
Feyona Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу поділитися своїм досвідом. Олеся Василівна проводила мені операцію з видалення міоми. Дуже уважний і кваліфікований лікар. Усім рекомендую!
 
Лапка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно моя сестра робила в неї операцію. Олеся Василівна - справжній професіонал. Все пройшло гладко, і відновлення було швидким. Дякую їй за все.
 
MALRBKA Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Олесі Василівни за рекомендацією подруги. Дуже рада, що послухала її пораду. Операція пройшла успішно, і зараз я почуваюся чудово. Рекомендую всім!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: