Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
жіноча консультація №3 Одеса відгуки
Ritaа Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
жіноча консультація №3 Одеса відгуки
 


Дівчатка, привіт!

Скоро ставати на облік у зв'язку з вагітністю в жіночу консультацію №3. Хотілося б дізнатися, до якого гінеколога найкраще приписатися?

Може, порадите грамотного лікаря?
 
Unessa Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно рекомендую Наталію Дмитрівну! Я в неї спостерігалася всю вагітність і залишилася дуже задоволена.
Вона уважна, професійна, завжди на зв'язку. Відповідає на всі запитання, детально все пояснює.
 
fOGGY Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж у неї спостерігалася і народжувала. Вона вела мою вагітність від початку до кінця, завжди підтримувала, допомагала. Дуже їй вдячна за все!
 
ivanа290895 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу залишити відгук про Наталію Дмитрівну! Вона не просто лікар, вона - людина з великої літери! У неї індивідуальний підхід до кожної пацієнтки, вона завжди вислухає, допоможе, порадить. Я їй дуже довіряю і всім своїм подругам її рекомендую!
 
Ірина_1985 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, приєднуюся до хвалебних од Натальї Дмитрівни! Вона - лікар від Бога! Завдяки їй я змогла зберегти вагітність, за що їй буду вічно вдячна!
 
Катерина_77 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж спостерігалася у Наталії Дмитрівни і можу сказати, що вона - найкращий гінеколог, якого я зустрічала! Дуже грамотна, уважна, чуйна. У неї на прийомі завжди спокійно і комфортно. Вона не просто ставить діагноз, а й ретельно підбирає лікування, враховуючи всі особливості пацієнта. Я їй дуже вдячна за допомогу!
 
Наталя_22 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я у Наталії Дмитрівни спостерігаюся вже кілька років і можу сказати, що вона - мій лікар на всі випадки життя! ‍Вона не тільки гінеколог, а й психолог, і просто хороша людина. З нею завжди можна поговорити, поділитися своїми переживаннями, і вона завжди підтримає і допоможе. Я їй дуже довіряю і всім своїм знайомим її рекомендую!
 
Оксаночка Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, а як можна записатися на прийом до Наталії Дмитрівни?
 
ivanа290895 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Вона приймає в ЖК №3 на Старопортофранківській, 67. Телефон для запису: +380660081932.
 
Сніжка Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, я теж хочу поділитися своїм досвідом! Я спостерігалася у Наталії Дмитрівни всю вагітність і народжувала у неї. Вона - просто диво-лікарка! Завдяки їй моя вагітність пройшла легко і спокійно, і пологи теж. Я їй дуже вдячна за все!
 
Babe Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я у Наталії Дмитрівни спостерігаюся вже рік і можу сказати, що вона - лікарка, якій можна довіряти на 100%! Вона дуже уважна, ввічлива, завжди все докладно.
 
ZahariMarina Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі велике за рекомендацію! Звернулася до Наталії Дмитрівни і залишилася дуже задоволена. Це саме той лікар, якого я шукала!
 
tomatilla Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з попередніми відгуками. Наталія Дмитрівна - чудова лікарка. Дуже уважна і професійна. Дякую чат за рекомендації, тепер теж буду радити її всім!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: