Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Хороші ендокринологи Одеса відгуки (Хороші ендокринологи Одеса відгуки)
Хороші ендокринологи Одеса відгуки
Yasya Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші ендокринологи Одеса відгуки


Дівчатка і хлопчики, хто лікувався, підкажіть хорошого ендокринолога. У мене проблеми зі щитовидкою, вузли, збільшена ще й болять.
 
Ребекка Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене теж цікавить такий фахівець, була у багатьох в Одесі, гідного поки не знайшла.
 
Аризона Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
І я давно в пошуку хорошого ендокринолога, навіть у гомеопатів була, результату в лікуванні поки не досягла.
 
Lybava Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
А я раджу Догонову Марію Володимирівну - найкращий лікар з усіх і дуже порядна людина. Консультуємося всією сім'єю у неї, і всім рекомендуємо.
 
Valentina7 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Нарешті, я знайшла лікаря, яка мені допомогла у вирішенні моєї проблеми! Марія Володимирівна детально і доступно пояснила мені мій діагноз, дала рекомендації щодо харчування. Завдяки рекомендаціям вдалося, нарешті, прибрати дефіцити вітамінів, зникла слабкість, перестало випадати волосся. І проблема вирішилася досить швидко в результаті правильно встановленого діагнозу. Дуже уважна і грамотна лікарка!
 
3Дарья3 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Марію Володимирівну мені рекомендувала подруга і справді не дарма. Лікар уважний, призначила обстеження, лікування, сподобалося і ставлення до пацієнта, і коректність. Стала себе почувати краще, зменшилися симптоми, з якими звернулася.
 
Vardan Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний і грамотний фахівець. У моїй проблемі розібралася, і я їй дуже вдячний.
 
Svet1 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Приїхала з області за рекомендацією на прийом до Догонової М.В. Лікарка була дуже ввічлива, прийняла вчасно. Детально і доступно все пояснила, дала рекомендації. Залишилися тільки позитивні емоції. Сміливо рекомендую записуватися на консультації до Марії Володимирівни.
 
Вілора Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвідчений, відповідальний, грамотний і уважний лікар. Професійний та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 
Денна Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рада, що потрапила на прийом саме до Марії Володимирівни. Лікар зацікавлений на пацієнті. Не нав'язує і не рекомендує ніяких додаткових аналізів і процедур. Запис до лікаря дуже щільний, довелося чекати, але це було того варте.
 
Аверінцев Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, залиште, будь ласка, контактні дані Марії Володимирівни.
 
Svet1 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Скидаю вам інформацію - ендокринолог Догонова лікує в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, телефони для запису в клініку 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Tolyaaa Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Чуйний, кваліфікований фахівець, готовий допомогти, а не просто зробити відписку! Буду радити всім знайомим і друзям!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Хороші ендокринологи Одеса відгуки (Хороші ендокринологи Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: