Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Сімейні лікарі Одеси відгуки (Сімейні лікарі Одеси відгуки)
Сімейні лікарі Одеси відгуки
Іда Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Сімейні лікарі Одеси відгуки


Форумчани, здраствуйте! Хочу у Вас поцікавитися, чи зустрічали Ви в Одесі грамотного сімейного лікаря. Якщо знаєте такого, порекомендуйте.
 
Краля Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна Левіна - наш сімейний лікар. Мені її рекомендували, коли в мене хворіла мама. Завдяки її рекомендаціям і правильному призначенню мама пішла на поправку. Людмила Миколаївна - грамотний фахівець, професіонал своєї справи! Вона ретельно досліджує проблему хворого. Рекомендую і раджу всім!
 
Ілона25 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Це дійсно найкращий сімейний лікар. Обрала, саме її оскільки вона розуміє що в людини болить, знаходить вчасно проблеми і правильно направляє до інших лікарів.
 
ЛейлаКо Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий сімейний лікар! Дуже розумна, уважна, поки повністю не огляне - не випустить із кабінету. Вона всім дуже подобається. Завжди з гарним настроєм і терпінням. Розумний, порядний лікар. Побільше б таких лікарів!
 
Констанція Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Справжній лікар! Людмила Миколаївна супроводжує нашу сім'ю в період захворювань. Ретельний моніторинг, оцінка аналізів і просто добре, людське, уважне ставлення! Лікар завжди на зв'язку, коригує лікування.
 
Іветта Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний грамотний фахівець. Уважно вислухала, оглянула. Зробила висновки й аргументувала їх. Призначила мінімум додаткових досліджень. Відразу видно, що Людмила Миколаївна зацікавлена в лікуванні пацієнта. Призначила лікування. На другий день усе минуло. Однозначно рекомендую цього лікаря!
 
Міра20 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший і дуже уважний лікар, та й просто хороша людина. Завдяки їй вчасно діагностували і пролікували важке захворювання.
 
Леда Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна чітко діагностувала проблему, призначила лікування, яке швидко дало результат. Приймати препарати я почала в п'ятницю, в неділю болю вже не було. Результат зберігається досі. Сміливо її рекомендую!
 
Лія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Левіна - уважна, чарівна, професійна. Усі схеми, які призначалися в лікуванні, давали 100% результат. Дуже рекомендую!
 
Кирьяна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Як лікар вона дуже уважна і грамотна. Прописала якісне лікування. Після прийому у лікаря, у мене сформувалася думка про те, що вона, безсумнівно, висококваліфікований фахівець.
 
Нана Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто перебуває на обліку у Людмили Левіної, підкажіть як до неї потрапити?
 
Констанція Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна приймає на Французькому бульварі 60 у клініці "Лікаріум", записатися в клініку можете за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Мімозаа Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна - прекрасний фахівець. Дуже добра, уважна і чуйна. Завжди вислухає, відповість на запитання. Контролює хід лікування і зайвого ніколи не призначить. За важкої застуди на ноги поставить за кілька днів. Одним словом - професіонал.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Сімейні лікарі Одеси відгуки (Сімейні лікарі Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: