Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Хороші сімейні лікарі Одеса (Хороші сімейні лікарі Одеса)
Хороші сімейні лікарі Одеса
Ківі Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші сімейні лікарі Одеса


Хочу знайти й укласти декларацію з хорошим сімейним лікарем. Може Ви зможете допомогти з цим питанням і порекомендувати хорошого сімейного лікаря.
 
Амелія Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хочу порекомендувати лікаря Левіну Людмилу Миколаївну. Завжди прийде на допомогу, грамотно, професійно порадить, що робити. Спілкування з нею заряджає позитивними емоціями, збільшує надію на одужання. Зверталися до неї не один раз, і завжди спокійне рівне співпереживаюче спілкування.
 
Локі Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Великий досвід, креативне мислення, неординарний підхід до кожного, професіоналізм, безпомилкова постановка діагнозу, безвідмовність, завжди добре ставлення до пацієнта - все це якнайкраще характеризує Левіну Л.Н. Чудовий сімейний лікар.
 
Амена Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Миколаївна професіонал своєї справи, уважно оглядає і звертає увагу на всі прохання. На прийомі завжди дуже уважна і чуйна.
 
Кощей Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний, професійний лікар, уважний, ввічливий і чуйний. Призначене лікування завжди дає позитивний результат. Рекомендую!
 
Валерік Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже щаслива, що наше здоров'я під контролем Людмили Миколаївни! Я звернулася до лікаря, коли ще про коронавірус ми нічого не знали, Людмила Миколаївна буквально витягла мене, призначивши правильне лікування. Професіоналізм, увага, позитив, настрій на те, що все буде добре! Нескінченно вдячна цьому світлому, доброму, а головне - дуже грамотному лікарю! Рекомендую, навіть не сумнівайтеся, цей лікар - лікар за покликанням, лікар від Бога!
 
Гіла Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар Людмила Миколаївна Левіна. Вона дуже чуйна, уважна і професіонал своєї справи.
 
Аїша Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу сказати, що Людмила Миколаївна дуже обізнаний фахівець і чуйна людина. З яким би питанням я не звернулася, вона з розумінням ставитися до моєї проблеми з приводу здоров'я. Приймаючи їхню лікарську допомогу, я стала почуватися краще.
 
Абігаль Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний і грамотний лікар. Добре ставлення до пацієнтів. Звертаюся до лікаря рідко, але влучно. Допомагала видертися з болячок.  Дуже рекомендую!
 
Муля Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на прийом до Людмили Миколаївни?
 
Кощей Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю телефони клініки Лікаріум, там приймає Людмила Миколаївна - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Еміле Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Людмила Левіна - справжній професіонал. Дуже уважна до пацієнтів, завжди надасть компетентну допомогу.
 
Ківі Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за вашу допомогу, обов'язково звернуся.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Хороші сімейні лікарі Одеса (Хороші сімейні лікарі Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: