Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пройти видалення кісти яєчника Одеса
Alisa32 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройти видалення кісти яєчника Одеса
 


Дівчата, привіт! У мене виявили кісту яєчника, і лікар рекомендує операцію. Дуже переживаю і не знаю, до кого звернутися. Може, хтось із вас стикався з подібною проблемою і може порадити хорошого лікаря в Одесі? Буду вдячна за будь-яку інформацію!
 
Alina1320661 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Alisa32, не переживай! Я нещодавно видаляла кісту яєчника у Колосової Олесі Василівни в МКЛ №10. Вона просто чудовий лікар, дуже уважна і професійна. Операція пройшла успішно, і я швидко відновилася.
 
SkyFox Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! Колосова Олеся Василівна - це найкращий лікар, до якого я зверталася. Вона не тільки чудовий фахівець, а й дуже чуйна людина. Завжди вислухає, заспокоїть і все детально пояснить.
 
Chika Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж видаляла кісту в Олесі Василівни. Дуже задоволена результатом! Операція пройшла лапароскопічно, без великих розрізів, і я швидко повернулася до звичайного життя.
 
Bombа Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків про Олесю Василівну! Вона справжній професіонал своєї справи. Завдяки їй я позбулася кісти й уникла ускладнень.
 
ElizabethD Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, якщо ви шукаєте хорошого гінеколога, то сміливо звертайтеся до Колосової Олесі Василівни. Вона приймає в МКЛ №10, її контактний телефон - 096-671-75-63.
 
Margo Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж дуже вдячна Олесі Василівні за її допомогу. Вона врятувала мене від серйозних проблем зі здоров'ям. Операція пройшла безболісно, і я швидко відновилася.
 
Nadi Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна - це лікар від Бога! Вона не тільки професіонал, а й чудова людина. Завжди підтримає і знайде потрібні слова.
 
Olivia Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу подякувати Олесі Василівні за її золоті руки і добре серце. Вона допомогла мені позбутися кісти і повернула радість життя.
 
Paulina Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу поділитися своїм досвідом. У мене була складна кіста, і тільки Олеся Василівна змогла мені допомогти. Вона провела операцію на вищому рівні, і я дуже швидко відновилася.
 
YaroslavaY Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до слів Світлани. Олеся Василівна - це лікарка, яка дійсно піклується про своїх пацієнтів. Вона завжди на зв'язку і готова допомогти в будь-якій ситуації.
 
Victori Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж дуже вдячна Олесі Василівні за її професіоналізм і людяність. Вона допомогла мені подолати страх перед операцією і успішно провела її.
 
GalinaG Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, якщо у вас є проблеми з кістою яєчника, не відкладайте візит до лікаря. Зверніться до Олесі Василівни, і вона обов'язково вам допоможе.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: