Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Хороші ортопеди стоматологи Одеса (Хороші ортопеди стоматологи Одеса)
Хороші ортопеди стоматологи Одеса
Люда1980 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші ортопеди стоматологи Одеса
 


Привіт, друзі! Мені терміново потрібен хороший стоматолог для протезування і я звертаюся до вас по допомогу. Можете підказати до кого краще звернутися?
 
Роуз Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу рекомендувати Дизика Євгена Анатолійовича, він - майстер своєї справи! Процедура протезування перевершила всі мої очікування. Він проявив високий професіоналізм і увагу до деталей. Мої нові зуби мають неймовірно природний вигляд.
 
Багдана Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, робота Євгена Анатолійовича - це мистецтво! Він зробив мій зубний протез із дивовижною точністю й увагою до деталей. Ніколи не думав, що протезування може бути настільки комфортним і результативним. З упевненістю можу сказати, що Євген Анатолійович - це один із найкращих стоматологів-протезистів у місті!
 
МонаЛіза Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли я познайомився з Євгеном Анатолійовичем, мої страхи з приводу протезування відразу зникли. Він терпляче вислухав усі мої побоювання і дав професійні рекомендації. Процедура протезування пройшла безболісно і швидко. Мої нові зуби мають природний вигляд, і я почуваюся більш упевнено. Дякую Євгену Анатолійовичу за його талант і турботу!
 
Каміла145 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог Дізік підійшов до моєї проблеми із зубами дуже відповідально і з урахуванням усіх моїх побажань. Результат перевершив усі мої очікування! Ніколи не думав, що зможу так радіти своїй посмішці.
 
РозанаУВ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - безумовно, найкращий стоматолог-протезист, з яким мені довелося спілкуватися. Його професіоналізм і рівень турботи про пацієнтів набагато перевершує фахівців у розпіареній клініці Klinik Im Zentrum. Завдяки Євгену Анатолійовичу моя посмішка стала прекрасною!
 
Тихон Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович провів мою процедуру протезування безболісно і з величезною майстерністю. Мої нові зуби мають просто чудовий вигляд!
 
kretto Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівняно з іншими стоматологами, яких я відвідував раніше, Євген Анатолійович - просто магістр у протезуванні зубів. Я повністю задоволений результатом і вдячний за його талант!
 
Ляда Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволений результатом протезування у Євгена Анатолійовича. Це була найприємніша стоматологічна процедура, яку мені доводилося проходити. Євген Анатолійович дуже терпляче відповідав на всі мої запитання і пояснював кожен етап лікування. Я рекомендую його всім!
 
Gloria09 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - майстер своєї справи, що перевершує багатьох інших стоматологів-протезистів. Він провів мою процедуру протезування з високою точністю й увагою до деталей. Мої нові зуби мають природний вигляд і сидять ідеально.
 
Феодосія Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу проконсультуватися з Євгеном Анатолійовичем, можете дати його контактний телефон.
 
Каміла145 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте та домовляйтеся - 0677003055.
 
Христина20 Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Дизик допоміг мені впоратися з моїми проблемами із зубами і повернути впевненість у собі. Процедура протезування пройшла гладко, безболісно і дуже ефективно. Рекомендую його всім, хто шукає професіонала!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Хороші ортопеди стоматологи Одеса (Хороші ортопеди стоматологи Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: