Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Нутриціолог Одеса Таїрове (Нутриціолог Одеса Таїрове)
Нутриціолог Одеса Таїрове
lollli Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Одеса Таїрове


Порадьте нутриціолога в Одесі на Таїрова. Є проблеми з травленням, двічі лікувалася у гастроентеролога, результати ніякі. Хочу знайти хорошого дієтолога-нутриціолога, щоб вирішити проблеми і з харчуванням, і з травленням.
 
Іра77 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціологів нормальних на Таїровому немає. Ті, хто рекламуються, це фітнес-тренери без медичної освіти і будь-яких понять. Вам потрібен саме лікар, а потім уже дієтолог-нутриціолог. Тобто, щоб була медична освіта, тільки так вирішите проблеми з травленням.
 
Ler4ik Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Щодо того, що одні фітнес тренера або косметички на Таїровому називають себе нутриціологами - факт, відвідувала таких. Нуль знань у сфері шлунково-кишкового тракту. Чисто розлучення на гроші.
 
Галина86 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
На Таїровому є грамотний фахівець. Можу порекомендувати сімейного лікаря, дієтолога-нутриціолога - Кузьмінову Катерину Валеріївну. Проходила в неї лікування рік тому. Якраз були проблеми зі шлунково-кишковим трактом і зайвою вагою. Дуже мені допомогла. Спочатку вилікувала від проблем зі шлунком і кишківником, а потім допомогла схуднути на 12 кілограмів і зробити стабільну нормальну вагу. Ще можу порекомендувати Решетник Катерину, теж грамотний фахівець
 
lollli Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, цікаво. Розкажіть детальніше. Де приймає? Як лікує? Скільки коштує прийом або курс? Контактні телефони теж, якщо можна, вкажіть.
 
Галина86 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Кузьмінова Катерина Валеріївна приймає в клініці Доктор Благо Плюс на Дмитра Донського, 2а/7. Молодий, грамотний лікар. Саме лікар. Лікування відбувається за спеціальною схемою. Перед консультацією зв'язуйтеся з Катериною Валеріївною і дізнаєтеся, які аналізи потрібно здати Потім відбувається консультація, де відбувається розбір аналізів; призначення лікування; план харчування на місяць; план тренувань; рецепти правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні. І консультація щодо закріплення отриманих результатів і знань, до неї входить: консультація; план харчування на два тижні; рекомендації. Весь курс мені обійшовся в 5000 грн, Її особистий номер телефону: 0931536900.

Нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278 WhatsApp, телеграм, вайбер.
 
Розумничка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж пів року тому проходила лікування у Кузьмінової Катерини Валеріївни, вона суперська лікарка. 1 і найважливіше, Кузьмінова змогла вилікувати мої хронічні здуття, які ніхто не міг виправити. 2 вона навчила мене правильно харчуватися і допомогла мені схуднути на 16 кілограмів. Зайву вагу скинула дуже легко, без напруги, а оскільки дієта була написана під мене, у мене майже не було відчуттів, що я на дієті, просто їла більш здорову їжу. Як лікар-дієтолог-нутриціолог, кращого не знайти у всій Одесі, це точно.
 
lollli Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за інформацію. Записалася до неї на прийом.
 
Танюshа Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
І я лікувалася у неї, курс, щоправда, не закінчила, було вимушене відрядження на пів року, ось планую ще прийти на прийом.
Лікування у мене перервалося, після першого місяця, але як я писала вимушено. За 4 тижні лікування я скинула 7 кілограмів, і це було якось легко, хоча раніше моя вага не піддавалася коригуванням, плюс я перестала страждати від підшлункової, болю і тяжкості після їжі. Зазначу, що Кузьмінова Катерина Валеріївна легко знайшла сама до мене підхід і мені з нею в лікуванні було просто легко. Так що теж можу рекомендувати її.
PS Ще вона веде майстер класи з дієтології та нутриціології, хочу потрапити на навчання, мене дуже зацікавила ця тема.
 
Розалія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Донька у Кузьмінової Катерини лікувалася, за ці 2 місяці курсу мінус 14 кілограмів і нормальна вага. Харчується тепер правильно і тримається у своїх формах. Більше сказати нічого не можу, не знаю.
 
lollli Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла лікування у Кузьмінової Катерини Валеріївни. Свою думку висловлю:
1) Вона дійсно лікує. - Тобто, спочатку лікування, потім тільки робота з вагою.
2) Не вантажить чимось зайвим. - Все, що прописувала, не коштує космічних грошей і тільки потрібне в моїй ситуації.
3) Проблем із травленням просто не залишилося. - Мене реально вилікували.
4) Я скинула зайву вагу і стала жити комфортно. - У мене надзвичайна легкість і енергія.
5) Мінус, довго не могла потрапити до неї на прийом. - Запис був десь на тижні півтора наперед.
Дякую всім за відгуки та рекомендації. Я задоволена і лікуванням, і лікарем.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Нутриціолог Одеса Таїрове (Нутриціолог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: