Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дитячий міколог Одеса (Дитячий міколог Одеса)
Дитячий міколог Одеса
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий міколог Одеса


Моя повага всім! Цікаво знати, які мікологи в Одесі найкращі з найкращих? Хочеться знати вашу точку зору про таких фахівців.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала багатьох, але знайти не вийшло грамотного фахівця. У разі, якщо ви знаєте про такого лікаря, який вам допоміг розв'язати проблему, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Непогано б дізнатися, які світила медицини по-справжньому найпрофесійніші, а то я вже віднедавна в пошуку, і мої висновки сумні.
 
Дорофея Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити заперечення з попередньою городянкою, лікувалася, у нас є така лікарка, яка на сто відсотків найкраща в цій спеціалізації, і я хочу її рекомендувати, це - дерматолог-міколог вищої кваліфікації Алла Михайлівна Дмитренко.
 
Леонтія78 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий і добрий міколог! Завжди знайде підхід і допоможе навіть, якщо захворювання хронічне! Розумний міколог, який прагне допомогти своїм пацієнтам насправді.
 
Aisun5 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна, лікувалася у міколога Дмитренко. Можу відзначити про неї, як за грамотного лікаря в цій спеціалізації. Можу я впевнено її рекомендувати.
 
Валентина45 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно, Дмитренко Алла Михайлівна - це чудовий лікар! Я їй довіряю! Мабуть, на даний момент, таких лікарів можна перерахувати на пальцях всього однієї руки за весь час. Найголовніші причини рекомендувати міколога Дмитренко - це знання, постійний потяг підвищувати вміння, а отже, володіння актуальними навичками, а також повне і досконале інформування пацієнта.
 
Володимира Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
У міколога Алли Михайлівни Дмитренко великий ступінь кваліфікації, доброзичлива участь. Найголовніше це - швидкий результат від запропонованої терапії. Лікар - авторитетний фахівець, не стала прописувати небажаних, для мого випадку, обстежень і досліджень. Лікування грамотне. Дуже раджу!
 
Ніла Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Мікологиня Дмитренко - чудова, обізнана лікарка, прописала хороше лікування, яке почало функціонувати, вже найближчими днями. Дуже задоволена результатом.
 
Каркуша Повідомлення # 10
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельмишановні друзі, звернув на себе увагу цей лікар, можете залишити контакти про цього фахівця?
 
Звенислава Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже ділюся - міколог Дмитренко працює в клініці "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6, особистий телефон 0679049003.
 
Наїма Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно сказали, що Дмитренко Алла Михайлівна - найрозумніший лікар в Одесі, знаю на індивідуальному досвіді. У цій сфері, крім неї, більше немає до кого піти.
 
Бурова Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за ваші поради!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дитячий міколог Одеса (Дитячий міколог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: