Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Хороші гінекологи Одеси відгуки (Хороші гінекологи Одеси відгуки)
Хороші гінекологи Одеси відгуки
Єва25 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші гінекологи Одеси відгуки


Дівчата, вже замучилася ходити по лікарях, сил немає ніяких!  Порадьте хорошого лікаря-гінеколога, якому можна довірити своє здоров'я! Буду дуже вдячна!
 
Elizabeth Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас у місті не знайшла досвідченого гінеколога. У разі, якщо мені порадять сходжу.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Готова я з попереднім форумчанином не погодитися, знаю щонайменше двох спеціалістів - Лихачову Л.Є. та Міщенко О.О., які 100% незрівнянні в такій спеціалізації та до кого можна рекомендувати приходити на прийом без остраху за своє здоров'ячко.
 
Андреа Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна професіонал! Рада, що потрапила саме до неї, повна довіра, дуже турботливий і уважний лікар. Результат перевершив усі очікування!
 
Розочка Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Кращого ніж гінеколог Міщенко в Одесі немає! Чудовий професіонал і справжній лікар, здатний перейнятися в складності гінекологічних моментів лікування. Дуже вдячна за таку роботу!
 
Зіновія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у лікарки Ліхачової майже 2 роки. Завжди акуратні огляди і чіткі рекомендації щодо лікування. Після її лікування моя сестра змогла завагітніти, за що їй безмежно вдячна!
 
Нісса Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
З Ларисою Євгенівною знайомі давно. Ввічлива, уважна, все по справі, вислухає і підкаже. Зверталася до неї з приводу різних занепокоєнь, все завжди було грамотно призначено і вчасно вилікувано!
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де ведуть прийом ці лікарі?
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Вони лікують у клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, телефони для запису в клініку 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написав, що гінекологи Міщенко Ольга Опанасівна і Лихачова Лариса Євгенівна - найкращі фахівці в місті, знаю з особистого досвіду. У даній спеціалізації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, за коментарі, до найграмотніших лікарів у нашому місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Хороші гінекологи Одеси відгуки (Хороші гінекологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: