Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Хороший уролог Одеса відгуки (Хороший уролог Одеса відгуки)
Хороший уролог Одеса відгуки
Азарій Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший уролог Одеса відгуки


Порадьте хорошого уролога. У чоловіка нирки болять, не знаю до кого краще звернутися.
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до Колосова Олександра Миколайовича, це єдиний лікар, який свого часу зміг мені допомогти.
 
Ruslan78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар Колосов Олександр. Поставив мене на ноги, можна сказати, повернув до життя. Спасибі, що є такі лікарі і звертайтеся, він вам допоможе!
 
Allright Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто я зі своїм хронічним циститом мучилася кілька років, де тільки не лікувалася, толку не було. Поки не потрапила до лікаря Колосова. Він написав докладне лікування, все по справі, спокійно і чітко, призначив реабілітацію. Пройшла все! І нарешті реально полегшало. Так, обійшлося недешево, але не дорожче, ніж мої попередні лікування.
 
Kover59 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович Колосов проводив мені операцію. Про цього лікаря можна говорити тільки найкраще. Дуже грамотний, кваліфікований лікар, який займає гідне місце. Якщо ви шукаєте хорошого оперуючого уролога, то тільки до нього.
 
Max_6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рада, що не помилилася у виборі лікаря. Рекомендую доктора Колосова. Нехай Вас не бентежить молодий вік лікаря, це навіть великий плюс, знання нових методик і препаратів.
 
Ed1k Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович відповідальний, грамотний, ввічливий лікар. Видно, що ця людина любить і поважає свою професію. Відмінний фахівець!
 
Zakhar Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочеться відзначити Колосова Олександра Миколайовича, як кваліфікованого і компетентного фахівця в галузі урології. Доводилося звертатися неодноразово до нього зі своєю хронічною проблемою, завжди залишалася задоволена якістю наданих послуг, призначеним лікуванням, уважним і чуйним ставленням лікаря та індивідуальним підходом. Рекомендую як найкращого уролога, з усіх до кого доводилося звертатися в Одесі.
 
AnNna Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште будь ласка контактні дані цього уролога?
 
Darwin Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович, 10-а лікарня, Малиновського 61, телефон 0967424737.
 
Collapse Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Велика подяка, що порадили хорошого фахівця!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Хороший уролог Одеса відгуки (Хороший уролог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: