Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Решетник Катерина Одеса відгуки (Решетник Катерина Одеса відгуки)
Решетник Катерина Одеса відгуки
Вишенька Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Решетник Катерина Одеса відгуки


Хочу дізнатися відгуки про нутриціолога Решетник Катерини Володимирівни, напишіть чи допомогла вона вам? Ви вважаєте її кваліфікованим фахівцем?
 
Camilla2020 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже сподобався план харчування, який Катерина склала з урахуванням усіх моїх вимог і потреб. Особливо сподобалося, що в ньому є не тільки перелік продуктів, а й спосіб їх приготування. Рекомендую, вміє правильно підбирати.
 
Аеліта Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
План було підібрано з урахуванням побажань щодо вподобань у їжі. Складався план для чоловіка, він відвідує спортзал, і потрібні були рекомендації щодо набору м'язової маси. Тому ті, кому потрібні подібні рекомендації, можуть сміливо звертатися до Катерини!
 
Звєрєва Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Отримала повну розгорнуту консультацію з аналізом поточної ситуації в режимі мого харчування. Повністю згодна з усім сказаним, суперечностей не виникає, що дуже важливо, бо результат буде хорошим, якщо ви "на одній хвилі". Продовжуємо працювати далі, базуючись на досвіді та знаннях Катерини, йти до моєї наміченої мети!
 
Еліза75 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець. Розповість і пояснить як правильно поєднувати продукти, розбере і відкоригує раціон вашого харчування, підкаже, які помилки треба виправити.
 
Кіра20 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Фахівець дуже уважно підійшла до мого плану харчування. Оскільки я не їм дуже багато продуктів, Катерина змогла підібрати так, щоб мені було до смаку і рекомендувала спробувати нові продукти. Так само в плані харчування на кожну страву є рецепт!
 
Aza Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина знає цю сферу дуже добре, видно відразу. Допомогла мені скласти меню саме під мої запити, все дуже індивідуально, завжди на зв'язку і готова відповісти на всі запитання.
 
Агнія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена програмою харчування, яку підготувала Катерина! Вона врахувала всі мої побажання, максимально продумала кожне приймання їжі та допомогла із введенням коригувань у програму після рекомендації лікаря виключити споживання продуктів із лактозою. Робота була виконана швидко, з індивідуальним походом, якісно і детально. Якщо знадобиться консультація або робота над зміною раціону, обов'язково звернуся до Катерини знову!
 
Maryanna55 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть первинну вартість консультації та як зв'язатися з Катериною?
 
Еліза75 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Первинна вартість консультації 1000 грн. Катерина консультує тільки онлайн, зв'язатися можете за телефоном 0636093278 або через месенджери вайбер, телеграм, WhatsApp.
 
Вишенька Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім дякую, що відгукнулися і допомогли мені з вибором.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Решетник Катерина Одеса відгуки (Решетник Катерина Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: