Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Слобідка (Флеболог Одеса Слобідка)
Флеболог Одеса Слобідка
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса Слобідка


Вітаю шановних форумчан! Цікавить таке питання, які флебологи у нас у місті найкращі з найкращих? Заманливо знати вашу думку про таких профі.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у багатьох, але знайти не вийшло досвідченого лікаря. У разі, якщо ви володієте даними про такого лікаря, який вам допоміг позбутися хвороби, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Непогано б дізнатися з перших рук, які медики нині найграмотніші, а то я вже давненько в пошуку і мої висновки катастрофічні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу вступити в полеміку з вищезгаданою одеситкою, знаю, у нас є такі лікарі, які на 100 відсотків найпрофесійніші в цій спеціалізації, і я хочу їх порекомендувати, це - лікарі флебологи найвищої спеціалізації Залевський Дмитро Михайлович і Михайло Олександрович Чайка.
 
Надія82 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви маєте рацію, була на прийомі у лікаря Залевського. Можу відзначити про нього, як за кваліфікованого фахівця в даному напрямку. Виявлений діагноз міг закінчиться операцією, але з лікуванням у лікаря Залевського вилікував без особливих проблем. Я хочу його радити.
 
Бека Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Дмитро Михайлович Залевський - це унікальний лікар! Я йому вірю! Мабуть, на даний момент, таких лікарів можна підсумувати на пальцях всього однієї руки за все життя. Найголовніші причини рекомендувати Дмитра Михайловича - це навичка, постійний потяг підвищувати кваліфікацію, а отже, володіння сучасними навичками, а також повне й докладне інформування пацієнта.
 
Славяна75 Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала Чайку Михайла Олександровича за порадою приятельки. Велике людське спасибі йому за високий професіоналізм і майстерну роботу. Головне - це лікар, який любить і знає толк у своїй роботі. Якщо є проблеми з варикозом, звертайтеся до нього. Усім рекомендую.
 
Абігаль Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович Чайка - чудовий, обізнаний лікар, прописав хороше лікування, яке почало діяти, вже незабаром. Дуже задоволена якістю обслуговування.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні одесити, викликали інтерес ці лікарі, можете дати інформацію про цих лікарів?
 
Кирюша748 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам відомості - Чайка Михайло Олександрович працює в МКЛ № 10 на Малиновського 61а, контактний телефон 0976447223.
 
Тома45 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишаю вам інформацію - флеболог Залевський працює у 2-му хірургічному відділенні Медіна на Пастера 9, контактний телефон 0971039911.
 
Дегтярьова1996 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написали, що лікар Чайка і лікар Залевський найкращі професіонали в місті, знаю на власному досвіді. У цій спеціалізації, крім них, більше нема до кого піти.
 
Burova Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за ваші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Слобідка (Флеболог Одеса Слобідка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: