Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог Одеса відгуки (Дієтолог Одеса відгуки)
Дієтолог Одеса відгуки
Ілена Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Одеса відгуки

Доброго дня, шукаю допомоги - терміново потребую грамотного дієтолога. Цікавлять рекомендації до перевірених лікарів. Залиште контакти і дані грамотного лікаря на основі свого досвіду, а також відгуків своїх знайомих і близьких.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У нашому місті немає грамотного лікаря. У разі, якщо хтось порекомендує, звернуся.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу з попереднім форумчанином вступити в полеміку, знаю точно 2 лікарів Кузьмінову Катерину Валеріївну та Решетник Катерину Володимирівну, які 100% найграмотніші в цій спеціалізації та до кого можна звертатися без ризиків за своє здоров'ячко.
 
ЛЛаура Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Кузьмінова чудова! Раніше не дуже довіряла дієтологам, але після звернення до Катерини, зрозуміла, що вони можуть допомогти. За один курс нам вдалося знизити вагу, покращити одні показники, знизити значно показники гормонів, які, як я була впевнена, можна знизити тільки за допомогою замісної терапії. Відправила після таких класних результатів до неї чоловіка, і вже бачу позитивні зміни в його стані. Я дуже рада, що звернулася до цієї лікарки і зараз усім її рекомендую!
 
Ада Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник - дуже хороший фахівець! Раніше не дуже довіряла дієтологам, але після звернення до Катерини, зрозуміла, що вони можуть допомогти Мої результати не змусили на себе довго чекати - призначене лікування виявилось ефективним: моє самопочуття значно покращилось, почала знижуватись вага, відмічається позитивна динаміка за аналізами. Моїми результатами надихнулася сестра. Відмінний, грамотний лікар! Фахівець! Цей той випадок, коли навіть після розмови з лікарем стає легше!
 
Шарлотта Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Кузьмінова, допомогла мені. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Нині я досягла бажаної ваги, тож дякую Катерині за пророблену роботу та підтримку. Відправила після таких класних результатів до неї чоловіка, і вже бачу позитивні зміни в його стані. Я шалено задоволена результатом!
 
Svet1 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
З Решетник Катериною, я змогла домогтися величезних результатів! Це був мій перший досвід походу до дієтолога і я дуже задоволена. Я була засмучена і пригнічена. Катерина підтримала мене, зарядила позитивною енергією, дала стимул до продовження боротьби. Поступово викорінюю шкідливі звички в харчуванні, і радію кожній перемозі. Катерина - це диво дієтолог!
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написав, що дієтологи Решетник Катерина Володимирівна і Кузьмінова Катерина Валеріївна - розумні лікарі в Одесі, знаю з особистого досвіду. У даній спеціалізації, крім них більше ні до кого звернутися.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, за відгуки, до найкращих фахівців в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог Одеса відгуки (Дієтолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: