Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Лікар психоаналітик Одеса (Лікар психоаналітик Одеса)
Лікар психоаналітик Одеса
Мілана Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар психоаналітик Одеса


Доброго дня! Підкажіть лікаря-психоаналітика, який працює з панічними атаками.
 
Наталя25 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Козлова Яна Леонідовича, як до психолога і психоаналітика, за допомогою у вирішенні психологічних проблем. Кожна консультація була цікавішою і кориснішою за попередню. А головне, мене навчили методів самоаналізу і самокорекції поведінки в складних життєвих ситуаціях, що виникають. Дуже рекомендую!
 
Martachill5 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Що відрізняє Яна Леонідовича від інших психологів, це її здатність створити комфортний простір, де я почувався прийнятим і зрозумілим. Він не тільки слухає, а й чує, звертає увагу на деталі та дає цінні поради. Його індивідуальний підхід до кожного клієнта та глибока увага до деталей допомагають створити персоналізований план роботи, що відповідає моїм потребам.
 
Іванка66 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
А ми зверталися на прийом до психоаналітика Гончарової з панічними атаками, до цього пройшла багатьох психологів: Григаращенка В. К., Гурську Т. В., Гофман Ю. О., всі лікували медикаментозно, ефекту не було.  Тетяна Сергіївна за допомогою певних технік навчила контролювати в себе цей стан, працювати над своїм мисленням, і це реально працює. Я дуже вдячна їй за такий досвід.
 
Юllia Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - справжній професіонал, якому я безмежно вдячний за її допомогу і підтримку. Я рекомендую її як психолога всім, хто шукає істинного експерта, готового допомогти їм у їхній подорожі до кращої версії себе. Її емпатія, знання і теплота зроблять ваш досвід роботи з нею надихаючим і благотворним.
 
galla44 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович прекрасний психотерапевт із високим рівнем емпатії. Головне завдання для нього - дійсно допомогти. Мене він зібрав по шматочках, у такому стані я до нього приїхала. Відчувається, що фахівець високого класу, який застосовує у своїй практиці найсучасніші методики, йде в ногу з часом.
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже чудовий психолог, дуже рекомендую! До Тетяни Сергіївни я відвідала 3 психотерапевтів - Гофман Ю.О., Ковбасюк А.С., Лемещук А.В., жоден так і не зміг допомогти. Страждаю на невроз, з проявом психосоматики.
 
Lizzzka Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - винятковий психолог, чия професійна компетентність і уважне ставлення до клієнтів заслуговують найвищих похвал. Мої зустрічі з Яном Леонідовичем виявилися чудовим досвідом, який я з радістю рекомендую всім, хто шукає емоційну підтримку і розвиток.
 
Collapse Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова - уважний і делікатний фахівець. Не нав'язує готових рішень і допомагає мені зрозуміти свої почуття, тривоги, відчуття. Прийти до усвідомлення причин переживань і проблем, з якими я до неї звернулася.
 
Ed1k Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна зв'язатися з Тетяною Сергіївною та Яном Леонідовичем?
 
Martachill5 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Poplavskaya Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці Лікаріум, його контактний номер телефону - 093 572 73 87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Лікар психоаналітик Одеса (Лікар психоаналітик Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: