Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Колосов Олександр Миколайович відгуки (Уролог Колосов Олександр Миколайович відгуки)
Уролог Колосов Олександр Миколайович відгуки
АртурК Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Колосов Олександр Миколайович відгуки

У мене сильні болі в паху і віддає біль у поперек. Потрібна допомога дуже хорошого уролога. Мені радять звернутися по допомогу до Колосова Олександра Миколайовича. Що ви можете сказати про цього фахівця?
 
НінаТ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Мого тата оперував Колосов Олександр Миколайович - найкращий уролог. Відмінно провів операцію, прибрав у тата патологію передміхурової залози. Величезна подяка Олександру Миколайовичу за його талант лікаря. З татом моїм зараз все просто чудово. Рекомендую звертатися до Колосова Олександра Миколайовича.
 
ЖенекС Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам хочу порадити звернутися до Колосова Олександра Миколайовича. Мені лікар робив операцію, прибрав камені з сечового міхура. Відмінно зробив операцію. Тепер у мене все чудово. Дуже обізнаний і практикуючий уролог.
 
ЛенаС Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Мого чоловіка оперував Колосов Олександр Миколайович. Прекрасний уролог. На відмінно провів операцію. Прибрав аденому простати. Зараз у чоловіка мого все просто чудово. Величезна подяка Колосову Олександру Миколайовичу за допомогу.
 
СашкаП Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Я у Колосова Олександра Миколайовича проходив курс лікування від простатиту. Залишився дуже задоволений результатом. Олександр Миколайович досить швидко й ефективно вилікував мене від цієї хвороби. Я вам раджу звернутися до цього фахівця. Відмінний лікар.
 
Маша7 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Мою маму оперував Колосов Олександр Миколайович. Найкращий уролог. Першокласний фахівець. Відмінно провів операцію. Прибрав у мами камені з нирок. Величезна подяка Колосову Олександру Миколайовичу за маму. Дякую за допомогу.
 
ВітькаЛ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже добре знаю Колосова Олександра Миколайовича. Це найкращий уролог. Знаючий і практикуючий фахівець. Мене вилікував без операції. Прибрав з мого життя простатит. Я вам сміливо рекомендую звернутися до Колосова Олександра Миколайовича.
 
ІраД Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Мого чоловіка від запалення всієї сечостатевої системи вилікував - Колосов Олександр Миколайович. Першокласний уролог. Позбавив досить швидко від цієї хвороби. Повернув повністю чоловіче здоров'я моєму чоловікові. Велике спасибі Колосову Олександру Миколайовичу за неоціненну допомогу.
 
ЛеонідГ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Мого батька оперував Колосов Олександр Миколайович. Дуже талановитий фахівець. Прекрасно провів досить складну операцію. Прибрав у тата аденому. Ми дуже раді, що звернулися саме до цього фахівця. Велике спасибі Колосову Олександру Миколайовичу.
 
МішаМ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене легко вилікував від запалення передміхурової залози - Колосов Олександр Миколайович. Відмінний уролог. Підібрав хороше й ефективне лікування. Дуже вдячний Олександру Миколайовичу за допомогу. Вам рекомендую звернутися до Колосова Олександра Миколайовича. Він найкращий фахівець.
 
ТаняЧ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік уже давно займається самолікуванням. Дуже хочу відвести його на консультацію до Колосова Олександра Миколайовича. Вас прошу написати мені де саме працює лікар. Дякую.
 
АртурК Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно я піду на прийом до Колосова Олександра Миколайовича. Вас прошу написати в якій лікарні працює лікар і якщо є, то і номер телефону лікаря. Усім велике спасибі.
 
НінаТ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Колосов Олександр Миколайович працює в десятій лікарні на вулиці Малиновського 61. Телефон лікаря 0967424737. Звертайтеся.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Колосов Олександр Миколайович відгуки (Уролог Колосов Олександр Миколайович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: