Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Лікар масажист Одеса (Лікар масажист Одеса)
Лікар масажист Одеса
наталья Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар масажист Одеса


 
Потрібен лікар масажист в Одесі, який не тільки може пом'яти, а ще й лікує. Кого порекомендуєте?
 
MaxAntonov Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Не розкрили тему. Якщо Вам потрібен лікар масажист, то це один фахівець, якщо дорослий лікар масажист, то це інший фахівець. Ті, хто займається масажами і реабілітацією дітей, ті часто не беруться за дорослих і навпаки. У всьому своя специфіка.
 
наталья Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені потрібен дорослий лікар масажист, щоб зробив мені повноцінне лікування спини, шиї, привів мене до ладу після пологів.
 
helem Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарів масажистів майже немає. Лікарі всі пішли в мануалку, хруснув три рази і дай 1000 гривень. Зручно і добре. З лікарів масажистів можу порекомендувати тільки Забранського Владислава Володимировича. Він працює в приватній клініці "Вектор Плюс", у неврологічному відділенні, на Толбухіна, Нєдєліна, кут Шклярука, так і приймає у себе вдома. Дивиться знімки, якщо треба відправляє до свого невролога на медикаментозне лікування.
 
AverinaOM Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж рекомендую Забранського Владислава Володимировича, він найкращий лікар мануальний терапевт масажист в Одесі. Поки до них на лікування в клініку не потрапила, обійшла 3-ох фахівців, пів року безглуздого лікування. Владислав разом із лікарем неврологом призначили мені лікування, потім масажі й мануальна терапія, болі минули. Сеанс із масажем і з мануальною терапією майже годину робить. Прийом за ціною 500 гривень, не дешево.
 
наталья Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, його особистий номер телефону. Дуже треба звернутися.
 
AverinaOM Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Номери телефонів: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Лікар масажист Одеса (Лікар масажист Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: