Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Відгуки гінекологи Одеси (Відгуки гінекологи Одеси)
Відгуки гінекологи Одеси
Архелія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки гінекологи Одеси


Хочу почути відгуки про гінекологів Одеси? До кого слід звертатися, а кого краще уникати?
Поділіться своїми відгуками.
 
Августина Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Найневдаліший мій досвід - це Карауш Катерина Олександрівна, гінеколог жіночої консультації №4. Її навіть лікарем для галочки важко назвати. Коли вона вела мою вагітність, то призначала мені препарати, які, по-перше, мені абсолютно не треба було згідно з аналізами приймати, по-друге, які дуже згубно могли вплинути на здоров'я дитини. Наприклад, вона прописала мені свічки, які негативно впливають на розвиток органів слуху і нирки дитини. У відповідь на моє здивування, я почула: "Не ти перша, не ти остання, кому я їх прописую"!!! Перейшла від неї до Лихачової Лариси, чудовий гінеколог!
 
Джулі Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Не раджу звертатися до Чабаненко Ірини Вікторівни, завдяки їй у мене стався викидень, а також раджу десятою дорогою оминати її доньку Інгу Гієвну Чебаненко! Краще йдіть відразу до Міщенко О.О. - чудовий лікар.
 
Акіна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена прийомом лікаря Ліхачової Л.Є. Напрочуд уважний і чуйний фахівець. Це далеко не перший гінеколог, якого я відвідувала у своєму житті, але такого ретельного вивчення анамнезу й уважного огляду я не зустрічала. При цьому все дуже делікатно. Вона пояснювала кожну дію під час огляду, представила мені повну картину теперішнього стану і дала рекомендації. Раніше завжди відтягувала черговий візит до гінеколога, а тепер ходитиму з легкістю.
 
Георгіна Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Я тільки почала обстеження, але вже після першого відвідування залишилися тільки позитивні враження. Хотілося б відзначити, що Лариса Євгенівна вміє психологічно налаштувати і створити довірчу атмосферу, що також важливо в будь-якому лікуванні. Рекомендую!
 
Ветта Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
За порадою знайомої звернулася до Лариси Євгенівни на прийом. Мені дуже сподобався лікар, дуже досконально вивчила всі мої минулі дослідження, призначила додаткове обстеження і на підставі цього призначила курс лікування. Рекомендую! Прийшла до неї після Чебоненка - небо і земля!
 
Лігія Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Міщенко дуже уважний, професіонал своєї справи. Трепетно поставилася до проблеми, і грамотно підібрала лікування. Буду рекомендувати її своїм знайомим.
 
Леандра Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
У якій клініці я можу знайти лікаря Лихачову?
 
Джулі Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці "Лінаріум" на Французькому бульварі 60. Контактний телефон - 0634975942.
 
Власта Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
А на прийом записатися можна до Міщенко Ольги Опанасівни?
 
Георгіна Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Вілора Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна - чудова лікарка, обстежуюся в неї вже близько двох років, завжди гарне ставлення, індивідуальний підхід, дуже задоволена, що знайшла таку лікарку, яка одразу виявляє твою проблему і допомагає її максимально швидко та правильно її усунути, без нанесення шкоди здоров'ю.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Відгуки гінекологи Одеси (Відгуки гінекологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: