Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Одеса вартість (Судинний хірург Одеса вартість)
Судинний хірург Одеса вартість
Джуді Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Судинний хірург Одеса вартість


Здраствуйте, підкажіть хорошого, досвідченого судинного хірурга. У мами трофічні виразки.
 
Mariko Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі можу порадити дуже грамотного фахівця, він флеболог - судинний хірург. Врятував не одні ноги. Залевський Дмитро Михайлович. Лікує все!
 
Bogddd Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Один із найкращих лікарів у моєму житті: добрий, турботливий. Ставлення до пацієнта, не передати словами!
 
1Betty6 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Залевський один із тих людей, хто любить свою роботу і реально допомагає пацієнтам у проблемах зі здоров'ям.  Я зробив у нього операцію, і через 2 місяці я стала носити спідниці. Рекомендую!
 
Звєрєва Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Таким лікарям можна довіряти. Він прекрасний, добрий, уважний. Одним словом - лікар від Бога.
 
5Мила5 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович має великий досвід роботи в галузі флебології, володіє всіма діагностичними та лікувальними навичками, необхідними для повноцінного лікування захворювань вен. Рекомендую до нього звернутися.
 
Арабелла2020 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар. Дмитро Михайлович - професіонал вищого класу. Він провів хороший огляд і привів до ладу мої вени.
 
Anfim Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з варикозом, вени по ногах зверху до низу. Уважно обстежив, зробив УЗД, призначив процедуру, після проведення якої ноги нарешті набули людського вигляду!
 
7Popova6 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Компетентний, ввічливий фахівець. З першого знайомства вселяє довіру. Я буду рекомендувати Дмитра Михайловича, як відмінного судинного хірурга!
 
Наїма Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Золоті руки! Проведено повне обстеження, нам, не медикам, усе "розжовано", надано всі рекомендації. Лікування ефективне, про важкість у ногах чоловік не згадує. Про операцію говорить, як про легку прогулянку.
 
Guzel Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар - професіонал своєї справи! До кожного пацієнта особливий підхід. Вдячний йому за проведене обстеження і лікування. Рекомендую цього флеболога, як найкращого!
 
Anisya Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, де приймає флеболог Залевський Д.М.
 
Арабелла2020 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович Залевський працює в другому хірургічному відділенні Мед. університету на Пастера 9, контактний телефон - 0971039911.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Одеса вартість (Судинний хірург Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: