Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Найкращий отоларинголог Одеса (Найкращий отоларинголог Одеса)
Найкращий отоларинголог Одеса
Нана Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий отоларинголог Одеса


Отоларинголога можете порадити? Постійно дере в горлі, у нашій поліклініці діагноз поставити не можуть.
 
Гелія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до Гурської Тамари з клініки "Лікаріум", дуже хороша лікарка і якісно лікує з душею.
 
Леда Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, вам потрібно звернутися до Гурської Тамари. Дуже професійний лікар. Півроку ходила до різних отоларингологів - була у Мельника, Бондаренка, Зеленцової, але знайти причину мого захворювання не вдавалося. Тамара Валеріївна призначила правильну діагностику і визначила діагноз. Хороша лікарка: уважна, доброзичлива, раджу звертатися, якщо є проблеми.
 
Філіп Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар Гурська Тамара! Професіонал високого класу, дуже чуйна людина! З дуже важких ситуацій виручала мене 3 рази! Рекомендую її!
 
Флора Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - дуже хороший фахівець, грамотний, уважний, призначає правильне лікування, зайвого не призначить, спостерігалася в неї кілька разів із різними ЛОР-проблемами, завжди ефективне лікування.
 
Ілона25 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара - грамотний досвідчений лікар. Призначення завжди допомагають. Завжди все спокійно і чітко пояснить, підкаже. Із задоволенням ходимо до Тамари Валеріївни на прийоми, у разі потреби.
 
Зорька Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Гурська - це лікарка від Бога, настільки уважна, професіонал своєї справи, дуже довго проходила лікування в Тагунової І.К. Все було безрезультатно, поки не потрапила до такого професіонала, який одразу поставив правильний діагноз, все розповіла про мою хворобу і, знаєте, за стільки років з'явилося величезне бажання повноцінно жити.
 
Ада Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Були на прийомі у Гурської Тамари і неодноразово. Проведено огляд, поставлено діагноз, підібрано лікування. Консультацію проведено інформативно, без зайвої води, лікування проведено успішно. Рекомендую.
 
Alyonka Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний, грамотний фахівець Гурська. Призначення все по справі, нічого зайвого. Дуже любить свою роботу.  Рекомендую!
 
Амелія Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна зв'язатися з цим лікарем?
 
Флора Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Гурська приймають у клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, телефон 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Іда Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Велика подяка за такі відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Найкращий отоларинголог Одеса (Найкращий отоларинголог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: